Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen dolog ez, hogy elöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolog ez, hogy elöttem ad egy "puszit" a volt barátnöjének a szájára?

Figyelt kérdés
A barátommal 10 hónapja vagyok együtt, és ettöl a héttöl kezdve, már együttélünk nála, Bécsben. Tudni kell, hogy a barátaival nem igazán vagyok jó viszonyban, és a baráti társaságában a volt csaja is benne van. Tegnap az egész haveri körrel elmentünk iszogatni, beszélgetni, és a buli végén Nikivel(az ex) szájoncsókolták egymäst búcsú képpen az orrom elött. Azt hittem, hogy ott esek össze. Szakitani akartam vele, de nem ment, nagyon szeretem, meg tudom, hogy ö is szeret engem, de akkor mi volt ez?? Ráadásul ö ezt nem érezte bünös dolognak....nem értem. Mit tegyek? Köszi a válaszokat!!
2009. júl. 1. 17:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ijessz rá.. mond meg neki, hogy te a monogámia híve vagy, és hogy neked ez nagyon rosszul esett.. ekkor azt fogja mondani,hogy "dehát csak barátok vagyunk".. meg talán azt hogy jó akkor többet nem fordul elő.. mond meg neki hogy szereted, de szeretnéd átgondolni.. ( erre már remélhetőleg veszi a lapot) jah és kérdezd csak meg tőle nyugodtan, ő mit szólna ha exeddel így üdvözölnétek egymást.. vagy egyáltalán, akármilyen pasival..
2009. júl. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azt mondanám, hogy egyszer talán megbcsájtható, ha bánja, utálja magát miatta, de így, hogy még csak bűnnek sem érzi... én azonnal ott hagytam volna a helyedben, MEGCSALT és még meg sem bánta!
2009. júl. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

jujj, szegénykém!

Sokáig én is hasonló cipőben jártam...A párom baráti köre kb levegőnek nézett, vagy 2 volt csaja is gyakran ott volt és örökösen a liba dumáikat hallgattam. Mondjuk semmi szájrapuszi nem volt, de nekem még az is rosszul esett, hogy minek lóg ennyit velük, úgyhogy nagyon együtt tudok érezni veled. Én is nagyon szerettem Őt és ezért a csajokat utáltam/om és legszívesebben jól megtéptem volna a hajukat. De aztán ahogy telt-múlt az idő, lassan lekoptak és már van normális, közös baráti társaságunk. Szerintem próbáld meg megbeszélni ezt a pároddal, ha valóban szeret be fogja látni, hogy neked ez a helyzet borzasztó. Sok szerencsét hozzá!

2009. júl. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
pffffff..mekkora egy seggf.j...
2009. júl. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, és szerintem mindenkinek igaza van, és én vagyok a hülye, hogy hagyom ezt. De reménykedjünk csak, hisz az ingyen van!! :) De ha lesz még valami ilyesmi, kirugom.
2009. júl. 1. 21:03
 16/16 anonim válasza:

Én ezt csinálnám : megmondanám neki, hogy még gondolkozol mi legyen kettőtökkel (persze nem gondolnám komolyan, a szájra puszi nem olyan nagy bűn, nem olyan mintha lefeküdt volna vele) és egy-két nap után közölnéd vele, hogy most még megbocsáltasz de a következőnél pakolhat.


Ezzel elveszed a kedvét attól, hogy mégegyszer ilyet tegyen.

2009. júl. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!