Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi bánat, ragaszkodás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat, ragaszkodás, majd a naívság, aztán nem változik semmi, csak marad a szar érzés. Csak mi nők lehetünk ennyire gyengék?

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 20:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
szerintem az gyenge aki hagyja is magát. mindenkivel előfordul ez egyszer az életben.
2012. jún. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, csak nem mindenki szereti bevallani. :) Konkrétan mi történt, ha megkérdezhetem?
2012. jún. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Ne általánosít attól hogy te gyenge vagy minden nő nem lesz az. Ha szakított veled a barátod erre te a kardodba dölsz, nem lesz jobb, szerezd vissza vagy mutasd meg nélküle is tudsz boldog lenni.
2012. jún. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Közös hosszútávú tervek az együttélésről, ugyanis sajnos több évig távkapcsolatban voltunk, de már közel lett volna a cél, és pont mikor lazultak a korlátok, úgy döntött nem kellek.
2012. jún. 3. 20:56
 5/25 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ezt kellett átélned, de talán jobb most, mint ha később történik meg. Egyébként előfordulhat, hogy melletted is volt valakije, csak addig még nem érezte úgy, hogy szakítania kell. Remélhetőleg azért találsz majd másvalakit, akivel boldog lehetsz.
2012. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nekem is ez volt az első, amire gondoltam, pedig addig fel sem merült. És igen, könnyebb lenne, ha lenne valaki, akivel jól érzném magam, és nem vágyom vissza hozzá.
2012. jún. 3. 21:07
 7/25 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, annak azért csak van valami oka, hogy akkor lép le, amikor elvileg könnyebb lenne a helyzetetek. Egyébként hűséges típus volt a srác? Mert akkor előfordulhat, hogy "csak" kihűltek az érzései. Megindokolta amúgy, hogy miért váltok külön? Néha még egy "szimpla" szakítást sem egyszerű kiheverni, hát még azt, amikor már a közös jövőt tervezgetitek. Hány évesek vagytok egyébként? És mikor történt az eset?
2012. jún. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Több éve voltunk együtt, én 21 vagyok. Az ok "egyszerűen", hogy nem szeret már úgy, mint régen. Pár hónapja történt.
2012. jún. 3. 21:26
 9/25 Yorxun Yorxun ***** válasza:

Nekem is pont ezt mondta a barátnőm. Azt mondta, szerinte nagyszerű ember vagyok, de ő már nem tud úgy szereteni. Bla-bla. És ugyanúgy jártam, mint te.


Egy kis türelem, és majd elmúlik a szar érzés.

2012. jún. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
sajnálom. köszönöm :)
2012. jún. 3. 21:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!