Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi bánat, ragaszkodás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat, ragaszkodás, majd a naívság, aztán nem változik semmi, csak marad a szar érzés. Csak mi nők lehetünk ennyire gyengék?

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 20:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Pár hónap... Hát... lehet, hogy neked több időre van szükséged ahhoz, hogy feldolgozd ezt az egészet. Addig, amíg ezen nem lépsz túl, úgyse fogod tudni elkezdeni az életed következő szakaszát. Fiatal vagy még, előtted az élet. Bármennyire fáj is ez az egész, idővel nagyrészt elmúlik majd, főleg ha jön valaki, aki elfeledteti veled mindezt, és boldog leszel mellette. Fogd fel úgy, hogy te legalább egy ideig boldog voltál, sokaknak még ennyi sem adatik meg (tudom, hogy ez nem igazán vigasztal téged). Ez a "nem szeret úgy" érdekes dolog, lehet, hogy tényleg csak kihűlt a kapcsolatotok, de lehet, hogy talált magának valaki mást. Sajnos pont azért megy tönkre a távkapcsolatok többsége, mert nehéz fenntartani a viszonyt, és ritka dolog, hogy mindkét fél hűséges tudjon maradni. Nem kérdeztél rá egyébként arra, hogy nem volt-e valakije?
2012. jún. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
de kérdeztem, de tagadta.
2012. jún. 3. 21:39
 13/25 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat :)
2012. jún. 3. 21:45
 14/25 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg nem volt senkije, de ez már nem sokat változtat a dolgon. Mindenesetre te ismerted őt, te tudod, hogy hazudott volna-e hasonló helyzetben (esetleg csak kímélni akart téged, akkor ez a "kegyes csalás" még talán megbocsátható). Egyébként hogyan próbáltad meg elfelejteni őt? Csak vártad, hogy majd magától elmúlik? Vagy igyekeztél lefoglalni magad valamivel?
2012. jún. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Hát, próbáltam mással felejteni, de az alkalmi volt. Bulik barátnőkkel minden mennyiségben hétvégente, meg dolgozok, az leköt hétköznap.
2012. jún. 3. 21:52
 16/25 A kérdező kommentje:
csak néha kijön a rossz érzés.. de összeszedem magam.
2012. jún. 3. 21:53
 17/25 anonim ***** válasza:
És ez így jó is neked? Nem kötekedésből kérdezem, csupán kíváncsiságból. Csak azért bulizol ennyit, hogy felejteni tudj? Egyébként tehetsz bármit, parancsszóra nem megy a felejtés, és nem is mindenkinek használ minden módszer.
2012. jún. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Jobb társaságba járni, mint mikor egymagam pl. most vagyok és eszembe jut az egész.
2012. jún. 3. 22:00
 19/25 anonim ***** válasza:
Az oké, de ha pl. most is eszedbe jut minden, akkor az szerintem azt jelenti, hogy ez a fajta "terápia" sem túl sikeres, hiszen nem tudod túltenni magad az egészen. Vagyis olyan, mintha csak elfojtani akarnád az egészet. Nyilván nem azt mondom, hogy éjjel-nappal ezen görcsölj, csak számomra úgy tűnik, hogy nem nagyon tudod feldolgozni az elmúlt hónapokat.
2012. jún. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Fel tudnám dolgozni, ha lenne más valaki, aki mellett nem jut eszembe.
2012. jún. 3. 22:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!