Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy olyan férfival, aki szerint minden problémára a megoldás: szex. Egy kapcsolatban a legfontosabb : szex!?!

Figyelt kérdés

Megváltozhat a hozzáállása vagy alkalmatlan komoly kapcsolatra? Emellé még társul az is, hogy nagyon önző. És ha nem kapja meg amit akar bután viselkedik.

Állítása szerint szeret, de szerintem saját magát jobban szereti.

Az időmet vesztegetem vele? Vagy higgyek neki, hogy miattam megtanul alkalmazkodni és úgy fog viselkedni, ahogy elvárható lenne? Jó az nekem, ha "megváltozik" és nekem kell megmutatnom a "helyes irányt" és "terelgetem"?

Nagyon furcsa ez a "kapcsolat" és ez a férfi, akivel összehozott az élet. Rengeteg kérdőjel van bennem vele kapcsolatban.

Volt valakinek ilyen tapasztalata? Naív lennék?

Mit gondoltok?



2012. jún. 4. 00:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
ha jót akarsz magadnak, felejtsd el ezt a pasit! nagyon alacsony szellemi szinten van...
2012. jún. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

"olyan férfit meg nagyon nehéz találni akit nemcsak a szex érdekel"


Ez így nem igaz. Én csak olyat találtam, akit egyáltalán nem érdekel. Én akarnám, de nekik "fáj a fejük", vagy fáradtak, vagy bármi, csak szexelni ne kelljen. Minden vágyam egy olyan férfi lenne, aki legalább kétnaponta hajlandó rá. De úgy látszik nekem nem ilyet szánt a sors.


A kérdésedre válaszolva, szerintem sem nőtt még fel. De valószínűleg már nem is fog. Lehet, hogy sikerülne megváltoztatnod, de nagy rá az esély, hogy utána visszakapod, hogy csak miattad változott meg, ő nem is akarta.

2012. jún. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

"Állítása szerint szeret, de szerintem saját magát jobban szereti"


Innentől kezdve szerintem felesleges a további leírás.

2012. jún. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

engedd meg hogy személyes tapasztalatom fűzzem hozzá a kérdésedhez :)

Egy évig ilyen pasi mellett éltem. Elhitette velem, hogy szeret, pedig már az elején feltűnt hogy amikor találkozunk mást se csinálunk csak szexelünk. Egy kültéri programon nem voltunk, mert neki vagy nincs kedve vagy nagyon meleg van vagy hideg van, nagyon fáradt, nem tud menni, fáj a haja...az összes létező kifogást megkaptam..egyetlen egyszer mozdult ki velem, akkor is a szalagavatómra jött el .Még sétálni se sétáltunk soha.Szabadidejének nagy részét én és a számítógép tette ki. Imádtam mikor ott voltam nála és konkrétan neki állt játszani majd néha "na most szünetet tartok" címen odajött mellém és akkor megint szexeljünk...Nem panaszkodok, jó volt vele mindig is...de néha igényeltem volna egy kis sétálást vagy bármit.A fejéhez vágtam nem egyszer hogy úgy érzem csak kihasznál, arra vagyok csak, hogy szükségletét kielégítse.Naívságomra én elhittem neki, hogy de nem így van, ő szerelmes, imád engem satöbbi. És boldog voltam ebben a tudatban.. de pár hete úgy éreztem ebből elég,ha nem szeretkeztünk akkor is feküdtünk az ágyba mint két fadarab és semmi ölelés semmi puszi néha semmi ilyen apróbb érintések nem voltak. Elegem lett és megmondtam neki hogy nem akarom tovább ezt így folytatni, és most mondja meg mit akar,őszintén beszéljünk róla mert már besokkaltam...És legnagyobb meglepetésemre a következő hangzott el:

"Tudod veled mindig is jó volt a szex, de sosem voltam beléd szerelmes, soha nem szerettelek úgy mintha a barátnőm lennél, egy egyszerű lány ismerősömként tekintettem rád mindvégig. Valami hiányzott a kapcsolatunkból,ezért nem tudtalak megszeretni"

Az első mondat és az utolsó amivel ott hagytam hirtelen dühömben az a "hát any*d"

Aztán másnap mikor visszamentem pár lent hagyott motyómért, már éppen erős aktusban volt egy lánnyal. Ennyit erről.

Hidd el jobb ha kilépsz!

2012. jún. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
79%

ha te 00:58-cal értesz egyet, akkor csak szenvedj és használjanak. Ezek szerint te egy papucs (szolgalélek) vagy, és olyan pasikat keresel, akik kihasználnak, ürítőlábdának, és anyapótlónak(culágernek) keresnek, és te ezt élvezed.

Hajrá, buta liba.

2012. jún. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
10:05 ezzel az alakkal már előbb végezni kellett volna.tele van ilyen tetű alakkal az ország, vigyázni kell.
2012. jún. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Szerintem, felesleges is tovább boncolgatni a kérdést,Te ebben a kapcsolatban alárendelt szerepet töltesz be.Tapasztalatból tudom,én is voltam birka,aztán kinyílt a szemem.Az exem mérhetetlenül önző ember,érzelmileg rengetegszer manipulált,bevont a kis játszmáiba,kikészített idegileg,minden energiámat felemésztette.Én meg persze körbeugráltam.Egy év leforgása alatt nem beszélgettünk egy jót,mert soha nem érdekelte,amit mondok.Már a kapcsolat elején vergődött,hogy neki le kell mondani a bulikról meg a haverokról...Folyamatosan kifelé kacsintgatott,de én senkivel még csak szóba sem állhattam.Kihasznált anyagilag,lelkileg,testileg,én terelgettem volna,de Őt nem lehetett.Szóval nem éri meg kínlódni,mert csak hülyének nézik az embert,az idő meg telik,elpazarolod egy komolytalan férfira.

Jól látod Te,hogy itt minden csak a szexről szól,meg hogy legyen egy biztos pont,akihez acsavargás után van hova hazamenni,aki enni ad,aztán lesz szex.Hányok az ilyen önző pasiktól!

Egyébként ennek a ,,minden a szex körül forog" szituációnak én egyetlen elfogadható formáját ismerem,amit pártolok.Ez az,amikor a pasi őszintén bevallja,mire megy ki a játék,és Te ebbe belemész.Ez még korrekt.Mivel nekem sem kicsi az étvágyam ilyen téren,de sokra becsülöm az őszinteséget is,csak ilyenbe mennék bele,ha már arról van szó.Ott legalább nincs kihasználósdi,egyenrangú partnerek vagytok.A Te helyzetedben viszont a párod érzi magát felsőbbrendűnek,ezért használ,mint egy játékot,miközben érzelmeket,kapcsolatot színlel,hogy megmentse a saját kielégülését.

2012. jún. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

10:05-ös vagyok :)

Igen így most belátva már rég az elején ott kellett volna hagynom a búspic*ába..:S

De hát sajnos beleszerettem :S

És utólag belátva biztos vagyok benne, hogy közben más lányokat is etetett :)

Majd visszakapja az élettől, vagy nem! Mindenesetre én legalább mostmár tudom, hogy mielőtt beleszeretek valakibe rendesen ki kell ismernem :) Legalább tapasztalatpontot szereztem :)

2012. jún. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
51%

#12


Akkor te olyan szerencsétlen voltál hogy csak impotensekkel hozott össze a sors


Szerinted miért megy tönkre annyi kapcsolat,miért van annyi megcsalás stb Hát nem azért mert a férfiakat annyira érdekelné a szeretet...de ez ugyanúgy vonatkozik a női nemre is.Mindkét nem megéri a pénzüket,de egyiknek sem a szeretet a lényeg(Legtöbb esetben)Ne az alapján ítélj amit a TV-ben látsz,hanem nézz körül a való világban.Én szerintem sokkal több érdek kapcsolat van mint normális kapcsolat,de sokan ezt nem merik bevallani


Ha a kapcsolatokban valóban a szeretet lenne a középpontban akkor nem lenne ennyi szakítás,válás stb

2012. jún. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 petrovics zoli válasza:
Csak a sexre megy, hagyd a francba!!!! meg ha még önző is!!! 33 vagyok ff
2012. jún. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!