Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy olyan férfival, aki szerint minden problémára a megoldás: szex. Egy kapcsolatban a legfontosabb : szex!?!

Figyelt kérdés

Megváltozhat a hozzáállása vagy alkalmatlan komoly kapcsolatra? Emellé még társul az is, hogy nagyon önző. És ha nem kapja meg amit akar bután viselkedik.

Állítása szerint szeret, de szerintem saját magát jobban szereti.

Az időmet vesztegetem vele? Vagy higgyek neki, hogy miattam megtanul alkalmazkodni és úgy fog viselkedni, ahogy elvárható lenne? Jó az nekem, ha "megváltozik" és nekem kell megmutatnom a "helyes irányt" és "terelgetem"?

Nagyon furcsa ez a "kapcsolat" és ez a férfi, akivel összehozott az élet. Rengeteg kérdőjel van bennem vele kapcsolatban.

Volt valakinek ilyen tapasztalata? Naív lennék?

Mit gondoltok?



2012. jún. 4. 00:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
26%

Te is csak az ostoba hülye p1csák táborát gyarapítod. Normális ember nem foglalkozna a te pasiddal. Az, hogy te mégis szóba állsz vele, ez is csak téged minősít!

Te nem naiv vagy, hanem hülye!

2012. jún. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyen kapcsolatom.7 hónapig se tartott.

Én voltam a primitív.hogy időmet vesztegettem rá.

Ne akard megváltoztatni,nem fog sikerülni.


Gondolom a szexben önző.Ehhez csak gratulálni tudok neki.

Gyerek még a lelkem,már csak a viselkedéséből ítélve,ha nem kap meg valamit akkor megsértődik.

Egy férfi nem így viselkedik.

Ergo,ebből kifolyólag alkalmatlan a kapcsolatra.


Keress egy férfit aki ért a női lélekhez.

Kívánom hogy találd is meg :)

2012. jún. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!