Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Élettársi kapcsolatnak eleme-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élettársi kapcsolatnak eleme-e a szerelem?

Figyelt kérdés
Szerelem nélkül lehet-e házasság vagy élettársi kapcsolat? Bonyolult kifejezés ez a szó, hogy "szerelem". Hány éves körig lehet szerelemről beszélni? Párommal négy éve élünk együtt, Ő akkor alig negyven éven felül volt, míg én meghaladtam az ötvenet. Nem igazán eset szó arról, hogy volt-e közöttünk szerelem. Az elmult napokban viszont kijelentte, hogy Ő sosem volt belém szerelmes. Nekem egy kicsit furcsa, akkor mért vagyunk együtt? Szexuális kapcsolatunk kitűnő. Párkapcsolatban ez működhet szerelem nélkül? Egyéjszakás kalandnál nincs szerelem az biztos? Kérdeztem tőle, hogy az életben volt-e szerelmes, azt mondta igen. Akkor én hanyad rangú vagyok az életében?
2012. jún. 4. 10:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Lehet levest só nélkül főzni? Lehet, csak nem érdemes.
2012. jún. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!