Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ekkora barom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ekkora barom? Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
Miért mindig az után futok, akit már nem is érdeklek? :(

2012. jún. 4. 23:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert rossz az önbecsülésed. Építgesd azt .)
2012. jún. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Ilyen az élet. Az kell ami elérhetetlen. :) Mesélj.
2012. jún. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Timoking válasza:
me gyorsan beleszeretsz az emberekbe... en is igy vok:( keress mast es azzal a mas vkivel elfelejtetheted az elozot :D
2012. jún. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utálom, de mégis szeretem. Hülye vagyok. :'( Ő már rég másokat keres, én pedig... nem veszem észre, hogy kihasznál. Vagy nem tudom mit csinál, de már unom. :( Msn-en elmesélem, ha valaki kíváncsi rá, csak adjatok címet priviben.
2012. jún. 4. 23:40
 5/9 anonim ***** válasza:
mert a faszija nem vágott eléggé szájon...
2012. jún. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
pár év szenvedés után majd megváltozik a nézőpontod :D
2012. jún. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem meleg az illető, így nehezen vágna szájon a faszija. :D
2012. jún. 5. 00:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem elmesélheted, kb ugyanígy vagyok ezzel csak én vagyok a férfi és az egyik ex barátnőm reménykedik még mindig.

Írj privit ha gondolod, és nem nem azért mert gép előtt éhesen görnyedő matyigép vagyok és most így próbálkozok...

2012. jún. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát, ha az ember szerelmes, akkor bizony az nem attól függ, hogy a másik viszonozza-e, szóval így érthető.


Az is előfordulhat, hogy egyszerűen csak az egód hajt. Sokak beleesnek abba a csapdába, hogy fáj az egójuknak, hogy nem kellenek az illetőnek, és ezért képesek loholni utána. Főleg az amúgy népszerű lányokat lehet megfogni így. Megszokják a sok érdeklődést, erre jön valaki, aki félvállról veszi őket, és ettől megőrülnek, mert nem értik, hogy ez a valaki miért nem kezeli őket félistennőként, mint a többi. Aztán képesek utána futni, hogy foglalkozzon velük és megnyugodjanak végül, hogy ő is félistennőnek tartja őket. Elragadott példa kicsit, de így talán jobban érthető. :)

2012. jún. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!