Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most tényleg ekkora mákom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg ekkora mákom van, vagy lesz ennek böjtje?

Figyelt kérdés

sziasztok! Bocsánat, kicsit hülye kérdés.


Az a helyzet, h összejöttem egy pasival, és minden annyira tökéletes h az már ijesztő. Szinte azonnal összeköltöztünk- így alakult, mindegy hosszú sztori. Ő az a pasi, az a jellem, akire mindig is vágytam. Türelmes, nem kiabálós, ha problémája van, elmondja, nem kell vele játszadozni, meg taktikázni. szeret, a tenyerén hordoz, és meglepő módon pl nem rejtegeti az érzéseit, simán mondja nekem az anyja v a haverjai előtt, h szeretlek. Bármiről tudunk beszélgetni, és neki olyan dolgokat is elmondtam, amit másnak soha. Olyan mintha legjkobb barátok lennénk, plusz a szex is csodás. Kb hetente 10x szexelünk, és soha senkivel nem volt olyan jó mint vele. Ő tanított meg szeretkezni, szóval azt hiszem eddig csak dugtak engem, mint a lopott biciklit. Ezen felül okos, humoros, és helyes is.


A lényeg: csak fél éve vagyunk együtt és folyton félek, h ez csak egy kezdeti időszak, és minden majd szürke és unalmas lesz és neki is elege lesz az ügyetlenségemből- mindig mindent leejtek, összetörök. Vagy ő is semmibe fog venni mint az előző párom, aki gyakorlatilag hülyének néz, holott 3 ötössel diplomáztam, és a munkámat is mindig jól végzem, jó vannak kihagyásaim, meg hülye kérdéseim, kinek nincsenek? Mindegy az előző párom totál elvette az önbizalmamat és most nem merek bízni ebben a kapcsolatban.


Szóval szerintetek is csak kezdeti szépség ami most van, v az önbizalmam van totál padlón?



2012. máj. 23. 12:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az utóbbi. Ha szeret - és amit leírsz abból úgy tűnik, hogy szeret- akkor hagyd :) és élvezd ki! Ha előre félsz dolgoktól, az valamennyire érthető is, de nagy hülyeség, úgysem tudod befolyásolni előre, hogy mi fog történni és mi meddig tart. Fél éve együtt vagytok, tehát ez nem csak fellángolás, mert az nem tart ennyi ideig.
2012. máj. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem adnék hogy a helyedben legyek!:)) Ne gondolkozz, adj bele mindent a kapcsolatotokba, lehet hogy örökre együtt maradtok, de az is lehet hogy nem. Sajnos a csalódás hozzátartozik az élethez, de ha nem használod ki az adott lehetőséget, akkor lehet hogy még nagyobbat csalódsz. Ha szereted téged akkor az ügyetlenségedért nem fog téged otthagyni!
2012. máj. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalmad a padlón,totál feleslegesen pörögsz ezen.Inkább élvezd,hogy magtaláltad álmaid pasiját,csináljatok programokat stb.Úgy nem lesz majd unalmas.
2012. máj. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. máj. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A félelmed jogos, sajnos NINCS olyan, hogy mindig minden tökéletes legyen. Ez nem feltétlenül függ tőletek, lehet külső körülmények miatt is. Jön egy probléma, stressz, amit vitát szül és ezeket is ugyanolyan jól kell tudnotok majd kezelni, együtt átlépni a nehézségeken.

Azt jól látod, hogy az elején még annyira nem jönnek elő ezek, mindkét fél sokkal elnézőbb, türelmesebb. Viszont probléma akkor is jönni fog, ha a lehető legharmonikusabb köztetek minden, ez viszont nem baj! A gond ott kezdődik, ha a problémák miatt majd elfordultok egymástól, nem pedig segítségért szaladtok a másikhoz, tehát érted.

Olyan nincs, hogy életetek végéig idillikus minden, de ha a hullámvölgyeket is képesek vagytok együtt legyőzni, akkor jó párost alkottok és ez a lényeg!

2012. máj. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ne parázz egy percet sem! Legyél boldog és élvezd ki minden percét! valószínű, hogy megtaláltad a párodat, ez idővel úgyis kiderül! De addig is élvezd az együtt töltött időt, felejtsd el a régi sérelmeket!

Ne ijedj meg, ez lenne a normális párkapcsolat!

Egy férfi így viselkedik!

Ne legyen önbizalomhiányod, mert neked az exed egy szemét aljas energiavámpír volt, aki valójában nem érdemelt meg téged, csak élősködött rajtad!

Aki most van, nos ő szeret téged, és márpedig úgy, ahogy vagy!

Ismételten mondom: élvezd az életet, a szerelmet, és ne parázz!

Ő úgy szeret téged, ahogy kell! soha ennél lejjebb ne add, bármi is történjék! Én azért drukkolok, hogy együtt maradjatok örökre ;-)

21L

2012. máj. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
100%
Nem értem minek csinálod magadnak a problémát és minek panaszkodsz.... Más meg egész életében nem talál olyat akivel boldog.
2012. máj. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Diavolino44 ***** válasza:

A problemak ugyis fognak jonni, ettol sose felj, addig elvezd ki amig lehet!

Sok sok boldog evet kivanok!

2012. máj. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Örülj, hogy van egy ilyen boldog időszak az életedben és élvezd ki, amíg lehet.


Másnak még párja sincs sajnos, hiába szeretne már régóta.

2012. máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon kedvesek vagytok, igyekszem nem parázni, csak sodródni.


Amúgy 23 vagyok és 5 évig voltam együtt az előző párommal, aki valószínű tényleg csak úgy növelte az egóját, h engem taposott le.


Szóval köszönöm a biztatást igyekszem kemény lenni. Meg annak is igaza van, aki azt mondta, tart ameddig tart, élvezzem. Azt hiszem ezt fogom tenni!

2012. máj. 24. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!