Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok titeket ez elriasztana?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket ez elriasztana?

Figyelt kérdés

Pár hete megismertem egy lány nagyon kedves aranyos nemtudom bejövök e neki de ö nekem igen, pénteken a buszmegáloban beszélgettem vele és három gyerek odajött hozám hogy van e pénzem meg hogy láták hogy van nállam egy ezres. Nem adtam nekik oda erre a legidöseb gyerek levágot nekem egy pofont énmeg kétszer megütöttem öszeesett az orábol fojott a vér meg felrepedt a szemöldökénél. Eléggé meglepödtek. Mindenesetre elmentek. Szegény lány kissé megszeppenve ált. Nem igazán beszéltünk mert ment a buszom.

Holnap elvileg találkozok vele de nemtudom mit mondjak. Még nem igazán ismerem de tényleg normális lány és nem akarom hogy azt higye agresziv vagyok mert nem vagyok az sött senkinek sem ártottam sose még szoval se bántok mást.

Szerintetek lehet még esélyem nálla? Titeket elriasztana?

17f


2012. jún. 5. 13:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
A helyesírásod riasztana el. De az teljesen :(
2012. jún. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

A fiatal csibészek esetleg színes fémkereskedő dinasztiából származtak?

Ha igen, akkor jól tetted és ezzel erőt és védelmező tekintélyt mutattál.

Reménykedjünk benne, hogy nem egy szociál szimpatizáns :)

2012. jún. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 P.Vivi válasza:
Hát lehet hogy meglepődött vagy megijedt..de ha megismer akkor megérti meg ha te is elmagyarázod neki.
2012. jún. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Jaj, hát a helyesírásod tényleg borzalmas! Azt javaslom, hogy szerelmes levelet semmiképp se írj neki, próbálj szóban kommunikálni vele!
2012. jún. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia én azt tanácsolom,hogy mond azt a lánynak,hogy bocsi a péntek miatt,de a helyzet miatt ideges lettem,és magamat védtem,de alapból nem vagyok agresszív ember,épp ellenkezőleg,nem szoktam senkit sem bántani.


Ha tényleg kedves és aranyos,ahogy írtad,meg fogja érteni.

2012. jún. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Bizony, hogy el!


Egy pofonért cserébe orrvérzésig ütni a másikat?

Ez bizony tömény agresszió.

Biztos, hogy meg lehetett volna oldani máshogy is.


A másodiknak üzenem: a rasszista ember is riaszt!

Engem egy fehér ember próbált meg fényes nappal megerőszakolni, és egy kevésbé fehér mentett meg, de ettől még nem félek minden fehér embertől és nem bízok az összes többiben se jobban. Minden embert ugyanúgy kezelek.

2012. jún. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nem voltam ott ezert nem tudok velemenyt nyilvanitani, de kivancsi lennek miert kaptad a pofont :)
2012. jún. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem még imponál is neki, ha jól tálalod.

kérj érte elnézést, kérdezd meg, hogy megijedt-e, és mondd hogy sajnálod, de védekeztél és nem akartad hogy esetleg valami nagyobb csetepaté legyen belőle, amibe ő is belekeveredik

báár...hány évesek voltak a kunyerálók?

2012. jún. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Engem nem riasztana el.Igazából ha ilyesmik történek én is így reagálok főképp ha megütnek(általában tökön rúgom őket ilyenkor már hozzám se mernek érni XD).Az ilyenekkel így kell bánni

18/L

2012. jún. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát, kérj bocsánatot :) azt szeretik a lányok.
2012. jún. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!