Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok titeket ez elriasztana?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket ez elriasztana?

Figyelt kérdés

Pár hete megismertem egy lány nagyon kedves aranyos nemtudom bejövök e neki de ö nekem igen, pénteken a buszmegáloban beszélgettem vele és három gyerek odajött hozám hogy van e pénzem meg hogy láták hogy van nállam egy ezres. Nem adtam nekik oda erre a legidöseb gyerek levágot nekem egy pofont énmeg kétszer megütöttem öszeesett az orábol fojott a vér meg felrepedt a szemöldökénél. Eléggé meglepödtek. Mindenesetre elmentek. Szegény lány kissé megszeppenve ált. Nem igazán beszéltünk mert ment a buszom.

Holnap elvileg találkozok vele de nemtudom mit mondjak. Még nem igazán ismerem de tényleg normális lány és nem akarom hogy azt higye agresziv vagyok mert nem vagyok az sött senkinek sem ártottam sose még szoval se bántok mást.

Szerintetek lehet még esélyem nálla? Titeket elriasztana?

17f


2012. jún. 5. 13:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

*Egy pofonért cserébe orrvérzésig ütni a másikat?

Ez bizony tömény agresszió.


Miért, ha megvárja, amíg őt ütik orrvérzésig, az jobb?

Kérdező, ha VALÓBAN így történt (amit egyébként kétlek, de erről később), akkor ez kb. jogos önvédelem volt.


Viszont amit nem hiszek: bárki mármit lát, több emberhez nem szoktak az ilyenek odamenni, főleg nem pofozkodni. Egyedül ácsorgó emberekbe, idősekbe szoktak, beléjük is csak ha egyedül vannak.

Vagy ha mégis odamentek, nem véletlenül te provokáltad őket, netán nem te ütöttél először?

Mert az ilyesmi eléggé riasztana.


Akárhogy is, nem jó belépő egy kapcsolatba egy verekedés.

2012. jún. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A helyesírásod borzalmas.

Egyszer voltam olyan helyzetben, hogy majdnem rátámadtak a barátnőmre. Ott a fellépésem elég volt. Viszont, ha megüti, akkor biztos, hogy vér folyt volna. A megfelelő szituban lehetsz agresszív, de ok nélkül elriasztó.

2012. jún. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Degyorsan jönek a válaszok.

Helyesirásért bocsánat.

Azért két ütés egy pofonért amit ok nélkül kapok kijárt. Nem akartam ekorát ütni csak beparáztam milesz ha hárman rám támadnak.

Amugy meg az idösebik cigány volt a másik kettöröl meg nem tudom szerintem ahoz világos volt a börük bár kitudja.

Nem titkolom kissé elöitéletes vagyok probáltam változtatni rajta de nem ment de nem azért ütöttem meg mert cigány volt.

Azért köszönöm a válaszokat. Remélem nem fog rám máshogy nézni ezentul.

2012. jún. 5. 13:29
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Cigányok voltak mi? Hát én segítettem volna összeverni xD
2012. jún. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Ö ütött elöször mert ö bizonygatta hogy ott a pénz nállam de én meg az elenkezöjét mondtam(tényleg volt nállam:)) és végülis azért kaptam mert hogy én hogy merek neki viszaszolni hát nemhiszem hogy ez elég indok egy pofonra...


Nemtudom menyi idösek votak a két kisebik kb 15 a nagyobb meg tölem kicsit idösebb.

Nem igazán zavartaták magukat mert voltak még rajtunk kivül páran a buszmegbe

2012. jún. 5. 13:40
 16/17 anonim ***** válasza:

jól tetted, eccsém :D

3-an voltak veled szemben, és ők támadtak (ha úgy volt, ahogy leírtad); naná, hogy megvéded az életedet (azt nem tudhattad, nincs-e náluk emberi élet kioltására alkalmas eszköz)

ha a csajnak nem tetszik, hogy tökös gyerek vagy, akkor küldd el a halál f*szára, oszt keressen magának egy rózsaszín pólós fülbevalós b*zit

2012. jún. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nagyon helyesen tetted, jo munkát Vegeztél

Szerencse, hogy a végen a késtől nem te véreztél

Tőlem is mar kunyeraltak, elküldtem szePen

Nem akart menni hat csúnyán néztem

Eltakarodott mert csak 2en voltak

1ellen max 10 bunyoznak

2012. jún. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!