Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg durva, vagy csak ők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg durva, vagy csak ők reagálják túl?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 hónapja vagyunk együtt,de ismerjük egymást régebb óta is,na de nem is ez a lényeg.(:

Szokott nekem minden reggel sms-t írni,és az egyik barátnőm "véletlenül" meglátta,hogy írja benne,hogy szeretlek cicám.(:

Erre teljesen kiakadt,hogy milyen durva,hogy már írkáljuk,meg mondjuk egymásnak,hogy szeretlek??

Szerintem abszolút nincs ebben semmi fura,elvégre azért vagyok vele együtt,mert szeretem,nem??

Mit gondoltok ti?(: 18/L


2012. jún. 5. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem sincs ebben semmi fura.Barátnőd meg lehet csak irigy.
2012. jún. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
irigyek,ennyi.kb szard le a véleményüket.
2012. jún. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem biztos, hogy irigyek, csak sokan úgy jönnek össze valakivel, hogy nem szeretik, és úgy gondolják, hogy majd járás közben alakul ki. Lehet ő is ilyen, és ezért fura neki, hogy 1 hónap után már "szeretlek"-eztek.
2012. jún. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

jézusom, hát miért ne írhatnátok???

a barátnőd nem teljesen komplett!

2012. jún. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mondtam,hogy te beszélsz,mikor nem is jártok és már voltatok együtt,azt mondta ,hogy akkor más volt,mert részeg voltam...

Szerintem hülyeség..:s csak kíváncsi voltam mit gondoltok..de ezek szerint hasonló a véleményünk.(:

2012. jún. 5. 22:42
 6/9 anonim válasza:
egyáltalán nem fura. én a barátnőmet megismerkedésünk után egy hónappal szerettem. ki is mondtam és komolyan gondoltam. még egy hónapra rá már totál szerelmes voltam belé, és még mindig tart. vannak ilyenek :)
2012. jún. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert a szerelem nem hipp-hopp alakul ki lehet hónapok kérdése is,ami a kapcsolat elején van vonzódás,fellángolás a szerelem később alakul ki ettől függetlenül 1 hónap alatt már kialakulhatott vagyis semmi durva nincs benne,viszont bevallom és 3 hónap után lettem szerelmes a páromba,addig kedveltem vágytam rá,vonzódtam hozzá,viszont eza szerelem 2,5 éve tart. 22L
2012. jún. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23:19 senki sem mondta, hogy hipp-hopp alakul ki, azért kell ismerkedni és randizni a másikkal, hogy kialakuljon. Aztá, ha nem alakul, akkor addig nincs járás sem, szerintem ez így korrekt.
2012. jún. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet tetszik neki a pasid (vagy szerelemes belé)
2012. jún. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!