Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom már nem akar velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom már nem akar velem lefekudni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk egyutt, kb 5 hónapja koltozunk ossze. Tudom, hogy szeret, mert azt érzi az ember. De valamié nem nagyon ér hozzám az utóbbi 1-2 hónapban. se az utcán nem fogja meg a kezem, nem olel át. kívulrol nem is tununk egy párnak. itthon meg mindig fáradt. elhiszem hogz sokat dolgozik, de nekem meg kicsit szarul esik, hogy én próbálkozom, csókolgatom meg hasonlók, de o meg kb csak ul. Mikor meg rákérdezek, azt feleli nincs baj... mit tegyek? próbáltam már feldobni ruhákkal meg ilyesmi, de nem hatotta meg.. felállni feláll neki és amikor végre belemegy, nehezen megy el. Nem tudom mi baja és miért nem mondja el. Havonta kb 3-4szer vagyunk egyutt és ez nekem kevés!!


22/L



2012. jún. 7. 22:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez történt...az ok az volt,hogy unatkozik...tőlem mindent megkapott,és egy darabig boldog is volt mellettem...aztán rájött,hogy nem is erre vágyik,hanem izgalomra,hisztire,féltékenykedésre...a következő barátnőjétől megkapta,de az se tetszett neki...:D

Szerintem elég egyértelmű a helyzet...problémája van,amit nem akar megosztani veled...vagy próbálkozol még,vagy megpróbálod megbeszélni vele,hogy a viselkedésének következményei lesznek...ez vagy észhez téríti vagy felteszi a pontot az i-re...de az nem járja,hogy csak az egyik fél dolgozik a kapcsolaton...attól az egyedüllét is jobb!

2012. jún. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 okoska31 ***** válasza:
70%

van valakije. egy fiatal pasi, aki hetente egyszer él nemi életet, nem megy el nehezen. tartani alig bírná. még ha veri magának sem.

azért megy el nehezen, mert máshol lestrapálják.

sorry. ez van.

2012. jún. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Sztem is rád unt. Vagy rájött hogy neki nem is a mézes csupor jön be jobban hanem a majonézes szafaládé :D
2012. jún. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
okoska31 +1
2012. jún. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Lelkiismeret... Megcsalt, és bántja a dolog. Esetleg.

Ezer oka lehet, de azért, hogy nehezen megy el... Valami lelki ok lehet.

2012. jún. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 cashy1987 ***** válasza:
az elso kommentnek igaza van mivel külön voltatok igy valószínűbb kevesebbet voltatok együtt ez igy van.
2012. jún. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Mielott osszekoltoztunk, már nálunk lakott egy ideje. csak ott még nem teljesen ketten voltunk, hanem anyuval meg a neveloapámmal. de ok sem voltak otthon sokat..
2012. jún. 7. 23:15
 18/25 anonim válasza:
szeret,de csak mint a testvérét....
2012. jún. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
7%

Nem azért, de ez milyen kapcsolat már? Csak a testiség számít?

Mert igazi pár a lelki és mindenféle dolgait megbeszéli, megosztja egymással. Igaz, ez a bizalom inkább már házasságon belül vagy tutibiztos "veled akarom leélni az életem" esetben megy.

Na ezért is kéne megvárni sok esetben a házasságot, most szex van előtte, más semmi.

Alapból gáz a kapcsolatotok, ha ezt meg se tudjátok beszélni, te se ismered őt annyira, hogy megértsd akkor is, ha el se mondja, ő meg nem akarja a párjával megosztani a dolgait, ez alapból gáz.

Egy kapcsolat nem arról kéne hogy szóljon h lefeküdtök-e vagy nem, lelki és sok egyéb vonatkozása lenne, de ez nálatok ezek szerint jól elmaradt. Egyikőtök nem érett még meg a komoly kapcsolatra, esetleg egyikőtök sem. De inkább egyikőtök sem, mert ha picit jobban belegondoltok előre, hogy miről szól egy kapcsolat, és egymást és magatokat ismerve (mert merem feltételezni, ismertétek már egymás egész jól, mikor összejöttetek, bár a mai világban semmit se tudni) átgondoljátok, milyen lesz ez, akkor nem mentek bele.

Ha van is valami amit a páromnak nem akarnék elmondani mert valamiért nem akarnám vele terhelni, ilyen feltűnő esetben már el kellett volna mondani.


Vagy fél tőled, vagy attól fél, elmondod valaki másnak is és az neki nagyon kellemetlen lesz. Lehet, hogy sokszor visszaéltek már mások azzal, ha bizalmasan megosztott valamit és ezért most neked sem meri elmondani. De egy párkapcsolatra már ezen túl kéne lépni. De más oka is lehet, most csak ez jutott eszembe.


Nagyon könnyen veszik manapság sokan h összejönnek valakivel. Megörülnek egymásnak, szimpátia megvan és azt hiszik, semmi más nem is kell, és még az a régimódi, aki arra hivatkozik, hogy házasság előtt nem kéne szex. Félelmetes, ahogy félresöprik sokan és régimódinak nevezik ezt a gondolkodást, ugyanakkor könnyen mennek bele kapcsolatokba és aztán meg gond lesz belőle.

2012. jún. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Mert ha házasság után derül ki hogy nem illenek össze szexuálisan az sokkal jobb, valóban.


Genius

2012. jún. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!