Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom már nem akar velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom már nem akar velem lefekudni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk egyutt, kb 5 hónapja koltozunk ossze. Tudom, hogy szeret, mert azt érzi az ember. De valamié nem nagyon ér hozzám az utóbbi 1-2 hónapban. se az utcán nem fogja meg a kezem, nem olel át. kívulrol nem is tununk egy párnak. itthon meg mindig fáradt. elhiszem hogz sokat dolgozik, de nekem meg kicsit szarul esik, hogy én próbálkozom, csókolgatom meg hasonlók, de o meg kb csak ul. Mikor meg rákérdezek, azt feleli nincs baj... mit tegyek? próbáltam már feldobni ruhákkal meg ilyesmi, de nem hatotta meg.. felállni feláll neki és amikor végre belemegy, nehezen megy el. Nem tudom mi baja és miért nem mondja el. Havonta kb 3-4szer vagyunk egyutt és ez nekem kevés!!


22/L



2012. jún. 7. 22:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
feküdj le mással,ha ilyen bolond barátod van!22 évesen ilyen nemi életet...
2012. jún. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

A tuti módszer, ami nekem is bevált [mert nekem is volt ilyen gyökér pasim...]: Vettem egy vibrátort, annyiszor elégítettem vele ki magamat, ahányszor csak jól esett napközbe vagy ha Ő nem volt otthon, és mikor megérkezett tök közömbös voltam és még csak egy árva csókon és vacsin kívül semmit sem kapott. 1,5 hónap múlva bejelentette h ő elköltözik, mert én leszarom, ekkor ugy mindent a képébe b*sztam, h még neki áll feljebb, de a f*sza meg nem?! És akkor megkérdezte tőle, hogy édeadrágaegyetlenkicsikeszerlem: Te kit kúrsz a hátam mögött? Azt jött az a hülye duma, hogy én nem, én nem... Ühhüm... MEg a lóf*szt... 2 héttel később ment el haverjaival bulizni, barátnőmmel annyira a végére akartunk járni hogy vettünk ilyen műparókát [én feketét, ő szőkét, hogy biztos ne lehessünk felismerhetők] aszt követtük. Ott meg a visszahúzódó, kis aranyos, édes pasim félmeztelenre vetkőzött és volt vele egy másik csaj akit ott nyalt falt. Lefotóztam párszor telóval, haza mentem, szétvertem idegességembe a házat [eszt mondjuk hagyd ki, ha a te házadban laktok xd] összepakoltam, kinyomtattam a képeket, rádobtam az ágyyra, megírtam h ha az öt méteres kőrzetembe mer jönni, hívom a rendőrséget... Oszt visszamnetem anyámékhoz. Utána keresett meg minden, de nem tudta anyámék címét csak közösségin csesztetett [mert ők ukrajnaiak] és azóta is néha feljön azt rámköszön, hátha felelek, de tudod mit? Válaszoljon neki a kur*vája,az!!!!

28/L

2012. jún. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Havi 3-4 az nagyon kevés, főleg a te korodban!!!!! Olyan nincs, h egy pasi ne kívánja a nőjét, akit szeret is ráadásul!!!!! Szerintem mással csinálja. Vagy elmondja, vagy később magadtól is rájössz. Inkább keress mást, ez a kapcsolat kihűlt.
2012. jún. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele azóta és elmondtam neki mindent amit ezzel kapcsolatban érzek és gondolok.. érre azt mondta butaságokat beszélek..


egyébként a tegnap 00>45osnek mondanám, hogy mielott osszejottunk 4és fél évig volt a legjobb barátom (vagzis már 8 és fél éve ismerem, talán jobban, mint bárki más), most is az, és nem csak szexrol szól a dolog.. De tudod az is szerves része egy kapcsolatnak!én mnden embernek azt uzenem, hogy ne várjanak szexxel a házasságig, mert hozzá tartozik a boldog élethez a jó szex. Na mindegy, legalább méltattál arra, hogy válaszolj! Me ga tobbieknek is nagzon rendesek vagytok. Félek talán igazatok lehet, csak elég nehéz elfogadni..

2012. jún. 9. 00:19
 25/25 anonim válasza:
Szia, megkérdezhetem, mi lett ezzel a kapcsolattal? Rendbe jöttek a dolgok?
2017. okt. 31. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!