Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha a párod ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a párod ezt csinálná a tudtodon kívül?

Figyelt kérdés
Tudja a jelszavamat az email fiókomhoz (gmail), de most észrevettem, hogy beállította azt, hogy ő is megkapja a leveleimet. Ti mit tennétek? Talán annyit érdemes tudni, hogy én nekem nincs "bejárásom" hozzá, ráadásul nemrégiben feltűnt egy nő, akihez köze volt pár éve mellettem. Emailt írt a barátomnak, ő meg válaszolt, elvileg ennyi történt. Gyakorlatilag pedig nem tudom, mert tegnap, mikor kértem mutassa meg az emailezést, érdekes módon nem volt már meg az a bizonyos levélváltás...
2012. jún. 8. 14:40
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Tehát annak ellenére, hogy neki vannak/voltak dolgai, még ő "ellenőrizget" engem. Ti mit tennétek a helyemben?
2012. jún. 8. 14:43
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Lecserélném a jelszót, a pasival együtt.
2012. jún. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet jelszót változtatni?

Én szóvá tenném, megkérdezném, konkrétan mire kíváncsi a leveleim kapcsán.


Egyébként ha ennyire megrendült a bizalom kettőtök között, akkor valamerre lépni kellene.

2012. jún. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%
off: hol lehet megnézni, hogy ilyen be van állítva a gmailben?
2012. jún. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nyilván lehetne, a kérdésem nem erre irányul. Hanem hogy a férfival mit csináljak. Mondjam neki egyáltalán, hogy tudok róla, vagy csak szimplán váltsak jelszót aztán ha kérdezi, megmondom. Vagy egyáltalán van-e még mellette keresnivalóm...

A bizalmatlanság pedig részemről érthető volna, de az, hogy ő mire fel csinál ilyet, azt nem tudom. És mindig ezt csinálja, ha róla kiderül valami, utána egyből velem szemben lesz bizalmatlan, hogy én vajon mit csinálok... Magából indul ki.

2012. jún. 8. 14:51
 6/16 A kérdező kommentje:
Beállítások POP/IMAP fül.. de én nem itt vettem észre, hanem bejövő leveleknél legalul ott van a Fióktevékenységek fül, ami mutatja, hogy honnan mikor léptek be utoljára (utolsó 10et mutatja). És az nekem tele van most IMAP és egyesült államokkal.... először nem értettem mi ez, aztán rájöttem...
2012. jún. 8. 14:52
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szembesíteném a dologgal. Szemtől-szemben rákérdeznék, hogy ugyan minek akar tudni arról, hogy honnan kapok leveleket, talán nem bízik bennem? Ezután megváltoztatnám a jelszót, de ha ez a pasinak nem tetszik, akkor őt pedig lecserélném.
2012. jún. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is kidobnám.
2012. jún. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De nekem az nem fér a fejembe, hogy minek csinálta ezt, mikor a jelszavamat tudja és akkor megy be amikor akar! Erre beállítja azt, hogy az összes levelemet megkapja ő is?!
2012. jún. 8. 14:56
 10/16 anonim ***** válasza:
Gondolom azért, mert arra gondolt, hogy kapsz valakitől egy levelet és kitörlöd, mielőtt megnézhetné.
2012. jún. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!