Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar megváltoztatni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar megváltoztatni? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 4 éve jöttme össze egy koncerten és azóta együtt vagyunk. szoktunk néha veszekedni de nem durva és utána kibékülünk. atz vettem észre h mostanában próbál megváltoztatni vagy nem is tudom. Amikor el akarok menni a haverjaimmal kocertre vagy kocsmázni vagy csak velük akarok lenni akkor mindig le akar beszélni. punk vagyok van tarajam és már többször is le akarta vágni és ezért is veszekedtünk már. Tavaly voltunk a hegyalján és a szigeten is a haverjaimmal de a barátnőm nem akart jönni utána meg hallgattam itthon h milyen vagyok de nem érdekel megyünk az éven is mert nem akarok egyet se kihagyni csak azért mert ő nem szereti azt a társaságot. én se szeretem az ő barátnőit de nem szólok bele h mikor mit csinál vagy hova megy. ha szeretne akkor igy fogadna el. én szeretem őt de gondolkoztam rajta h szakitok vele mert már idegesít. Szerintetek valahogy tudnék vele beszélni vagy inkább hagyjuk? ő 19 éves

20f


2012. jún. 9. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én egyetértek veled,tényleg nagy bunkóság,ha valaki ilyen szinten beleszól egy másik ember életébe.Szerintem mondd el neki ugyanezt,amit ide leírtál.
2012. jún. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen barátom,aki mindig elment kocsmázni,koncertekre.Rocker volt.Én próbáltam megváltoztatni,nem lehetett.Rájöttem,hogy nem is szabad megváltoztatni,ő ilyen,és ilyen is marad,el kell fogadni olyannak,amilyen.Mondd meg barátnődnek,hogy ha szeret téged,fogadja el olyannak amilyen,ha nem tudja elfogadni,akkor nincs más megoldás......szakítani kell vele,mert végig bele fog szólni az életedbe,és se te se barinőd nem lesztek boldogok.
2012. jún. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha már négy éve ismered a barátnődet, akkor már szorosabb kapcsolat lehet közöttetek. Itt nem a szexre gondolok.

Tudod, egy kapcsolatban mindkét félnek adni kell valamit. Ha nem tudtok összehangolódni, akkor ennek a kapcsolatnak tényleg nem lesz jövője.

Ő lehet, hogy egy komolyabb lány, aki nem szereti a bulizásokat, kicsapongásokat, de téged mégis szeret.

Te mennyire szereted őt? Le tudsz érte mondani az eddigi életedről? Ahogy olvasom a kérdésedet, inkább a haverokat és a kocsmázást választod.

Kérdésedre válaszolva nem sok értelmét látom, hogy valahogy tudjál vele beszélni, mert neked más az életviteled.

2012. jún. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze,mert az egyikőtök így,a másikótok úgy akar élni...
2012. jún. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
néha túl komoly de amúgy lehet vele hülyéskedni. én még élni akarok..lesz időm itthon ülni és semmit csinálni
2012. jún. 9. 11:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor nem ő neked az igazi,,, mert ha megismered azt a lányt akit igazán szeretsz akkor mindennél fontosabb lesz neked!
2012. jún. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
na, igen. most kéne választanod: barátok vagy barátnő?
2012. jún. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem fogad el olyannak amilyen vagy, azaz nem téged szeret, hanem egy képet rólad és most olyanná is akar formálni mint ez a benne élő kép.

A gond, hogy te nem ilyen vagy és nem lennél boldog ha változnál.

Ez nem fog menni...Olyan lányt keress, aki olyannak szeret amilyen vagy

2012. jún. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

a barátnőd még éretlen egy kapcsolathoz, és nagyon birtokolni akar téged.

én már kicsit idősebb vagyok, de sosem szólok bele, hogy a párom hova megy, mit csinál. neki is kell egy kis szabadság, haverozás, meccsnézés.

én addig elvagyok a saját barátaimmal, barátnőimmel.


úgy látom, ezt a kapcsolatot nem érdemes tovább húzni, inkább menjetek külön, éljetek, és lehet hogy pár év múlva, amikor már megkomolyodtok, akkor újra találkoztok, ha a sors is úgy akarja. fiatalok vagytok még, nem érdemes lekötni magatokat egy szenvedő kapcsolatban.

2012. jún. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=a32yCHlm3LE


Csodálkozol? :S

Undorítóak a punkok...

2012. jún. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!