Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanom kellene, de félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Werte kérdése:

Szakítanom kellene, de félek kárt tenne magába! Hogy csináljam, hogy ne történhessen meg?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 01:53
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
miből gondolod hogy kárt tenne magában? mert ha abból, hogy állandóan ezzel fenyegetőzik, akkor hagyd ott, úgy sem teszi meg, ha mégis, akkot neked ahoz nincs közöd, beteg
2009. júl. 3. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
87%

Engem is ezzel fenyegetett a volt barátom, hogy ha szakítok vele akkor tuti nekimegy az első fának vagy valmi. Szakítottam,már délután a haverja szólt msn-en h a volt barátom begyógyszerezte magát és az intenzíven fekszik. Majd kiderül hogy ez egy nagy hazugság volt, nem csinált semmit sem, sőt ezeket ő írta, nem is a haverja...

szóval szerintem csak fenyegetőzik, meg ha meg is tenné akkor sem a te hibád lenne, hanem az ő hülyesége.. ennyi

2009. júl. 3. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Az én barátom tényleg begyógyszerezte magát miután otthagytam, de az már az ő baja ha ilyen hülye. Azért nem fogok vele maradni mert ő fenyegetőzik. Meg nem hinném hogy neki az jó lenne ha vele lennék miközbe már nem is szeretem. Nem értem mire jó ez...

Hagyd ott, egy ideig semmiképp ne is találkozzatok, úgy hamarabb elfelejt mintha minden nap látna még utána is.

2009. júl. 3. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
az ember önzö, ezt sose felejtsd el. most is csak magával volt el, téged meg leszar. az tuti hogy nem szeret. hameg akar halni akkor haljon. nem a te dolgod.
2009. júl. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sajnos nem ilyen egyszerű,mivel egyedülálló anya. (igaz nem az enyém a gyerek)
2009. júl. 3. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!