Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 21 éves nővel összejönnék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 21 éves nővel összejönnék, de van egy gyermeke (nincs 1 éves a pici) és ez elbizonytalanít? Bővebben bent.

Figyelt kérdés
Én 19 éves vagyok és 3 hónapja ismerem ez a lányt. Nem roma! Az előző párjával(a pici apjával) még a terhessége ideje alatt szakítottak. /Vagyis a pasi lelépett./ Már sokszor találkoztunk és sok időt töltöttünk el együtt és ez idő alatt úgy érzem, hogy megszerettem. Elkezdett bennem kialakulni az a gondoskodás féleség :/ Persze ennek örülök. A szüleim még nem tudnak a lányról, szóval evidens, hogy a kicsiről sem. Nemtudom, hogy normális-e, de szívesen megállapodnék ennyi idősen ha van kivel, de ez még korai. A kérdésem tulajdonképpen az, hogy ti mit tennétek a helyemben. Azért egy kisbaba nagy felelősség. De szeretnék róluk gondoskodni...Még tanulok, pár éven belül elkezdek majd komolyabban ott dolgozni, ahol most (honlapokat készítek) Szerintetek mi a fenét csináljak? Ha otthagynám őket akkor az őrületbe kergetne a bűntudat.

2012. jún. 10. 09:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
24%

Hülye vagy, ne foglalkoztat vele, az ilyen nők érzelmileg zsarolják az embert, mindegy nekik, csak valaki nyomja nekik a pénzt.

Már most látom, h ott fogod hagyni a sulit, inkább mész dolgozni.

Gondolom életemben nem volt barátnőd ezért örülsz h van aki szóba áll veled.

2012. jún. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Szerintem kerüld a dolgot, persze szexelni lehet vele de komolyabbat semmiképp ne kezdj. Hidd el, 1-2 év múlva áldod majd az Istent hogy kihagytad.


Bűntudatod meg ne legyen, semmi okod rá, elvégre nem a te gyereked hagynád ott. Neked ehhez semmi közöd.

2012. jún. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy én vagyok a gonosz de gyerekes csajjal nem tudom van-e olyan szitu hogy kezdenék :) Ha már gyereket kell nevelnem az legyen az enyém :) 22/F
2012. jún. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Te nem ismered őt, ne mondj róla hülyeségeket akkor! Nem a pénzre hajt. Teljesen normális lány!Anyagi gondjaink nem nagyon vannak, a 'hobbimmal' is keresek pénzt és szerencsére nem gazdag, de jómódú családból vagyunk....Igen ...Jól olvastad. A sulit semmiképp sem fogom otthagyni. Sőt néha segít a matekban. Egyébként ő is tanul.
2012. jún. 10. 09:24
 5/25 anonim ***** válasza:
a gyerek a nőhöz úgy hozzátartozik mint a keze vagy a lába.A gyerekről NEM neked kell gondoskodni (egyenlőre). Míg tanulsz és ahogy írod pár év alatt megismerheted és eldöntöd akarsz e vele leélni egy életet, meg kiderül, hogy papát vagy társat keres a nő. 32 \f
2012. jún. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Hülye vagy, ha belemész. De komolyan. Nem hiányzik ez Neked.

Nem mellesleg, mind érzelmileg, mind anyagilag zsarolva vagy a tudtod nélkül. Hidd el, ezt mi, kívülállók jobban, átláthatóbban látjuk.


Bűntudatra pedig semmi okod, mivel nem Te vagy a gyermek apja, sőt, még csak nincs is közöd az anyukához.


A suli befejezése fontosabb, mint az egy életen át tartó gürizés az éhbérért. Még egyszer mondom: hidd el, ez így van.


2 év múlva írj majd egy köszönetet, nem fogom elfelejteni megnézni.:)

2012. jún. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

19 évesen még előtted az élet. Fogsz találni magadhoz való nőt, persze addig vele is ellehetsz, de ha rám hallgatsz, akkor nem őt fogod feleségül venni.


30F

2012. jún. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Mindenki egyhangú választ adott, köszönöm őket. Lehet, hogy nektek van igazatok...de még mindig rohadt nehéz ez nekem..
2012. jún. 10. 09:31
 9/25 anonim ***** válasza:

Mi tapasztaltabbak vagyunk, s csak a javadat akarjuk. Hidd el!


Azt mondtad jómódú vagy, ha weblapokat készítesz okos is vagy. Kettőt szummázva: majdnem bármelyik csajt megkaphatod.

Főleg ABBAN a korban.:)

2012. jún. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
ezzel még ne foglalkozz:) ismerd meg mégjobban. teljen az idö. ha teljes szivedböl szerelmes leszel belé akk nem fog érdekelni h van e gyereke...:)
2012. jún. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!