Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 21 éves nővel összejönnék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 21 éves nővel összejönnék, de van egy gyermeke (nincs 1 éves a pici) és ez elbizonytalanít? Bővebben bent.

Figyelt kérdés
Én 19 éves vagyok és 3 hónapja ismerem ez a lányt. Nem roma! Az előző párjával(a pici apjával) még a terhessége ideje alatt szakítottak. /Vagyis a pasi lelépett./ Már sokszor találkoztunk és sok időt töltöttünk el együtt és ez idő alatt úgy érzem, hogy megszerettem. Elkezdett bennem kialakulni az a gondoskodás féleség :/ Persze ennek örülök. A szüleim még nem tudnak a lányról, szóval evidens, hogy a kicsiről sem. Nemtudom, hogy normális-e, de szívesen megállapodnék ennyi idősen ha van kivel, de ez még korai. A kérdésem tulajdonképpen az, hogy ti mit tennétek a helyemben. Azért egy kisbaba nagy felelősség. De szeretnék róluk gondoskodni...Még tanulok, pár éven belül elkezdek majd komolyabban ott dolgozni, ahol most (honlapokat készítek) Szerintetek mi a fenét csináljak? Ha otthagynám őket akkor az őrületbe kergetne a bűntudat.

2012. jún. 10. 09:07
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Na emberek...egészen déltől mostanáig nálam voltak( ő és a pici), még nem telt el 10 perc azóta, hogy elmentek, de már most várom a holnapot, hogy újra velük legyek. És most jöttem rá, hogy LESZAROM ki-mit gondol. De azért köszi a válaszokat. Tényleg :)
2012. jún. 10. 19:06
 22/25 anonim ***** válasza:
ez a beszéd!!!!:)))))
2012. jún. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Végigolvastam a hozzászólásokat, és elkeseredtem. Komolyan, minden férfi így gondolkozik? Ha gyerek van, akkor szóba se állj vele, mert csak a pénzed kell neki? Milyen férfiak vagytok ti? Van nektek szívetek? Egy másik, hozzátok hasonló barom mentalitású pasi otthagyja őt hasában a babával, és akkor már a lányt kell elítélni? Gusztustalan, pondró felfogásúak vagytok! Egy kisgyerekes lánynak már nincs is szüksége szeretetre, szerelemre, bújásra, odaadásra, csak a pénzre, igaz? Álljatok a tükör elé, és köpjétek szemen magatokat...


Bocsánat, kedves Kérdező, hogy így kifakadtam, de felhúztam magam a sok buta hozzászóláson.. Viszont olvastam a legutolsó kommented, és nagyon örülök, hogy így döntöttél.. :) Édes srác lehetsz, kívánom mindkettőtöknek, hogy legyetek együtt boldogok, és a picurnak is jó egészséget kívánok.. Szerintem se foglalkozz mások véleményével, tedd, amit a szíved diktál... és hidd el, a lány sem pótapát keres a gyermekének, hanem egy társat, aki szereti őt (és persze a gyermekét is) és támogatja (érzelmileg), aki egy biztos pont lehet az életében... :)


Szép estét!

2012. jún. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
azok kedvéért akiket érdekel: ma bemutattam a szüleimnek. meglepődtek, mikor megtudták, hogy van egy baba. de azért támogatnak szerencsére(anya és apa is 20 éves volt, mikor megszülettem szóval ők is elég fiatalok voltak). nos...mint gondolhatjátok ment a telefon a mamáknak. ők máris elkezdtek kombinálni, hogy biztos csak kihasznál stb.stb.
2012. jún. 11. 21:46
 25/25 anonim ***** válasza:
Szia, én a saját történetemmel tudok szolgálni. 21 évesen én is egyedülálló anyuka voltam egy két éves gyermekkel. Én tartózkodtam a randizástól, senki vállára nem akartam ekkora felelősséget rakni. De megismertem valakit és beleszerettem. Nem a gyerekemnek kerestem apát, sőt... Nagyon aggódtam,h mit gondol rólam ő, szülei, a barátai, hogy nem rontom-e el az életét. Szerintem a te barátnődnek is lehetnek hasonló félelmei. Engem ez a fiú fokozatosan megnyugtatott. Én nem éreztem ugy,h ha elhagyna, akkor mindkettőnket hagyna el, próbáltam úgy csinálni, hogy minél kevesebb "gondja" legyen a kislányommal. Mostanra ő a férjem és már van két közös gyermekünk. Egyformán szereti/kezeli mindhármat. Én örülök, hogy így alakult. Hajrá. De nagyobb felelősséget ne vegyél a nyakadva, mint amekkorát muszáj és ne a lelkiismeret tartson mellette. Akkor minden jó lesz.
2012. júl. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!