Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért? Nem értem. Elmúlt 18,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? Nem értem. Elmúlt 18, és végre kettesben lehetnénk, erre elmegy a családjával valamerre. Mostanra terveztük az első együttlétet, de lehet csak én terveztem.

Figyelt kérdés
Máskor is lemondta már a progikat. Még nem feküldtünk le, azt mondta, megvárja, míg 18 lesz. Erre fel itt lenne az alkalom, erre meg elmegy. 20 hónapja várok rá.18 ff vagyok. Csak szórakozik velem és nem akarna semmit?
2009. júl. 3. 12:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%
Hogy TE elbénázod? Már ne is haragudj, de a barátnőd egy tapló. Szerintem ez kicsinyes, hogy a saját félelmeinek magyarázatára olyan dolgot hoz fel, ami rád nézve sértő... Nem akarlak megbántani, de ez hülye. Szerintem sem kell az örökkévalóságig várnod rá, főleg, ha ilyen bunkón áll hozzá...
2009. júl. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
76%
Akkor szépen te meg mond meg neki, hogy neked meg vannak igényeid és szükségleteid. Ha nem kapod meg tőle, akkor mész oda ahol megadják. Érteni fog a szóbol, és rá fog ébredni, hogy nem játszadozhat veled.
2009. júl. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Már írtam párszor, de nem láttam az egyik kommentedet. Azért az durva, hogy egy pettinget sem tud hogyan megoldani. Nem azt mondom, hogy rögtön szexszel kell kezdődnie egy kapcsolatnak, meg mindenki más, de szerintem ott van valami gáz, hogy egyáltalán nem is kíván...Milyen gyakran pettingeltek? Ha kívánna, akkor megoldaná valahogy, mondjuk nem foglalkozna anyukáddal, vagy ilyesmi. Köszönne, bemenne a szobádba, és kész. Én a saját anyámmal nem vagyok jóban, mégis valahol laknom kell :D
2009. júl. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

igen. tudom. ha szeretne, elviselné. de konok kis hisztis csaj:S

szeretem meg minden, de néha úgy fel tud húzni:(

mostanában olyan érzésem van, mintha mindenhová menne, csak h ne legyen velem kettesben. mintha kerülné ezeket.:S

2009. júl. 3. 12:34
 15/24 A kérdező kommentje:

pedig aki eddig várt rá, tudhatná, h vigyázna rá!!!

de nem?

2009. júl. 3. 12:34
 16/24 anonim ***** válasza:
Hát, de... Én vagyok a 17 éves lány, aki két héttel a szülinapja előtt vesztette el. Most vagyunk együtt 14 hónapja, és tudni kell rólam, hogy iszonyat bizalmatlan vagyok, nem veszem fel a telefont, ha idegenek hívnak, kicsit fóbiás vagyok... De a barátomban, ha azt nézzük, már két hónap után meg tudtam bízni (petting), pedig az előző partnereimmel kapcsolatban irtóztam a dologtól... Szóval szerintem beszélgess vele, de komolyan.
2009. júl. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
szerintem cnem keszult fel ra. de megprobalhatod h athivod filmezni pl es 1 gyertyaval teli szobaval fogadod vagy rozsaszirmok vagy akarmi ami bejon neked. vedd le a labarol s megadja magat ;) vszinuleg csak parazik de ezen tul kell tegye magat. ha meg tenyleg ennyire nincs felkeszulve.... beszeljetek meg!!!! legy megerto, ne kenyszeritsd, h ha nem fekszel le otthagylak, de ereztesd vele h szereted es 20 honapja varsz ra.....
2009. júl. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Szerintem is szimplán csak fél, vagy azt hiszi, ez egy kapcsolat betetőzése, innen már lefelé vezetne az út. Ha tényleg szereted, akkor várni fogsz, nem azt mondom, hogy egy örökké valóságig, de egy darabig még talán. Mert ha kényszerből csinálja, akkor nincs semmi értelme. Egy lány életében az első ilyen alkalom nagyon fontos, tehát rajtad áll, hogy jól élje meg, mert az egész életére ki fog hatni. Bár, a helyében tizennyolc évesen már nem halogatnám tovább...
2009. júl. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

AZ nem baj hogy vártatok, de szerintem túl sokat.

Sajnos szerintem Ő nem szerelmes beléd már, mert akkor nem utasítana ennyire vissza. A kezdeti lángoló időszak már elmúlt köztetek, akkor nem problémázott volna annyira, csak megtörtént volna.

2009. júl. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ha már 20 hónapot elb*szott az életedből akkor tartozik annyival, hogy lefekszik veled EGYSZER. Ez a legkevesebb. Ha nem akkor erőszakold meg a p*csába.
2009. júl. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!