Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti járnátok egy ilyen sráccal? Élnétek nyitott kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Én tipikus az a pasi vagyok aki bármikor, bárkivel, bármi áron.

Már a megjelenésem is olyan mint egy "dzsigolónak"........ agyon nyalt haj, robosztus, magas izmos alkat, karakteres shármos arc és már messziről "bűzlök" a parfümtől.

De egyszerűen a lányokkal nem tudok nolmárisan elbeszélgetni. 5-perc után rátérek a "témára" (tudat alol jön ez az egész) általába benne van a leányzó...... de ezután már ő nem érdekel, keresek mást.

Ha nincs benne, akkor abba a pillanatba ott hagyom.

De ebbe az 5-percbe is (ha tehetem) folyamatosan más lányokat nézek és szemezek velük.

A volt b.nőmet 2hét alatt 4lánnyal csaltam meg, az 5.el rajta kapott.


Érdekes hogy mindig megfogadom hohy:ha jön egy olyan lány aki tényleg tetszik és érzek is iránta valamit akkor nem nézek rá más lányokra se.

.....de engem könnyen lázba tud hozni egy szép formás fenék, egy formás cici.

Szeretnék egy komolyabb kapcsolatot.

Van ilyen lány akit rá lehet venni arra hogy nyitott kapcsolatba éljetek?????.......szóval egy két megcsalás belefér mind a két fél részéről.


2009. júl. 3. 12:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%

Nehogy már itt keress párt xD

Amit leírtál biztos sok csajra számíthatsz:D Istenem, de gáz...

2009. júl. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

Nem hiszem :)

Amíg nem változol meg, sosem lesz egy normális kapcsolatod.

De ha megkapsz a bnődtől mondjuk mindent (gondolok itt napi 2 szexre pl.) akkor is megcsalnád?

2009. júl. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem még elég fiatal lehetsz. Ha tényleg találsz majd egy olyan lányt akiért majd' megdöglesz, hidd el máshogy fogsz állnbi a dologhoz.

Az emberek változnak... hidd el (remélhetőleg) te is 'kinövöd' jajd ezt.

2009. júl. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
ez már betegség. keress fel egy dokit haver.
2009. júl. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
és nem lennél féltékeny, ha a "kedvesed" épp mással kettyintene? néha, ha túljutsz a saját egódon, gondolj bele, hogy mit éreznél fordított esetben, ha a párod nem tudna lemondani 1 formás farokról sem...senki nem mondta, hogy 1 komoly kapcsolat(amit te írtál max dugásnak nevezném)könnyű dolog, és mindig vidám. szerintem egyelőre csak kuffants továbbra is, amikor benő a fejed lágya, akkor kezdj csak komoly kapcsolatba(gondolom még jócskán 20 alatti vagy), mert nagyon rondán meg tudsz bántani egy ilyen "viselkedéssel" egy nőt, és durván megalázod, és gondolom ezt Te sem szeretnéd.
2009. júl. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Áhh, te nem fogsz megváltozni, ha meg van a neked való csaj, akkor sem rögtön. Megszokott módon tolod majd el az egészet és nagyon meg fogod bánni. Nem sok lány kapható a nyitott kapcsolatra, mert ha bele is egyezünk, a féltékenység azért ott van. Talán ha változtatnál a külsődön, a személyiségedre is kihatna. Használj normális dezodort, nem mindenkinek jön be a pacsuli és a lenyalt haj. És talán te sem érzed magad annyira nagyvadnak, ha máshogy (jól, de nem machó módon jól) nézel ki. Persze, a magabiztos kiállás mindig vonzza majd a lányokat, ettől nem kell tartanod. De ha meg akarsz maradni egy normális kapcsolatban, úgy tűnik, nem elég az elhatározás, most kell elkezdeni, apró változásokkal.
2009. júl. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
71%
Te egy hatalmas nagy tahó vagy:S
2009. júl. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
62%
Hülye f*sz !!!
2009. júl. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Hülye vagy... És így tutira sosem lesz komoly kapcsolatod. Igenis lehet változtatni, csak akarni kell, ne mondd, hogy nem megy, mert olyan nincs. Menne, ha akarnád.
2009. júl. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%
Ja, az előző vagyok. Egyébként én, és a barátnőim is messziről lenézzük az ilyen alakokat, mint amilyen te vagy!
2009. júl. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!