Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti járnátok egy ilyen sráccal? Élnétek nyitott kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Én tipikus az a pasi vagyok aki bármikor, bárkivel, bármi áron.

Már a megjelenésem is olyan mint egy "dzsigolónak"........ agyon nyalt haj, robosztus, magas izmos alkat, karakteres shármos arc és már messziről "bűzlök" a parfümtől.

De egyszerűen a lányokkal nem tudok nolmárisan elbeszélgetni. 5-perc után rátérek a "témára" (tudat alol jön ez az egész) általába benne van a leányzó...... de ezután már ő nem érdekel, keresek mást.

Ha nincs benne, akkor abba a pillanatba ott hagyom.

De ebbe az 5-percbe is (ha tehetem) folyamatosan más lányokat nézek és szemezek velük.

A volt b.nőmet 2hét alatt 4lánnyal csaltam meg, az 5.el rajta kapott.


Érdekes hogy mindig megfogadom hohy:ha jön egy olyan lány aki tényleg tetszik és érzek is iránta valamit akkor nem nézek rá más lányokra se.

.....de engem könnyen lázba tud hozni egy szép formás fenék, egy formás cici.

Szeretnék egy komolyabb kapcsolatot.

Van ilyen lány akit rá lehet venni arra hogy nyitott kapcsolatba éljetek?????.......szóval egy két megcsalás belefér mind a két fél részéről.


2009. júl. 3. 12:36
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
a kérdezó választ várt nem oltogatást.biztos még nem élte ki magát, a férfiak mások mint a nők.És igaza van, kiváncsi lennék hányan irtak oltogatos választ miközben senkinek, vagy éppen csak valami selejtnek kellenek:))20l
2009. júl. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

véleményem:


van egy srác kivel kavargatok,de ő nyitott kapcsolatban él,erre most derült fény...

Megkérdeztem tőle,hogy van e barátnője,hát úgy bólogatott,hogy van is neki meg nincs.

Én úgy vélem,ha valaki nyitott kapcsolatban él ott nem lehet minden rendben,szexuálisan vagy szerelmileg egyaránt. Így értelme nincs egy kapcsolatnak se,mert egyik fél se kapja meg azt amit akar...

adtam neki időt,hogy mit szeretne,egy kapcsolatot,ahol mindent meg kap szexuálisan és érzelmileg,vagy szenvedjen tovább a b.nője mellett...

2010. máj. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!