Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el, hogy velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy velem akarjon lenni?

Figyelt kérdés
Baràtsàgnak indult,aztàn tegnap elmentunk bulizni ès elcsattant nèhàny csok ès velem aludt,de semmi nem tortènt!O nègy honapja zàrt le egy tiz èves kapcsolatot ès "egyenlore nem akarja lekotni"magàt!Szerintem azèrt csak jelentek neki valamit ha jon tèvèzni,megyunk egyutt enni,a karjaiban alhatok ha tobb nem is tortènt!Lehetsèges hogy elobb utobb komoly kapcsolatra vàgyik majd velem,mit tegyek?

2012. jún. 10. 18:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Csak mèg annyi hogy 2 honapja ismerjuk egymast èn 26 èves no vagyok o 34 èves jokèpinek nevezheto pasi!
2012. jún. 10. 18:47
 2/3 anonim ***** válasza:
Hivd el többször bulizni vagy akár máshová is érezze hogy te akarsz ettől az egésztől valami mást is.
2012. jún. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd hogy élje ki magát aztán vesd be magad:)
2012. jún. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!