Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire rosszat mondtam volna?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élek, tnap beszélgettünk a barátommal (fél éve vagyunk kb. együtt) egy régi barátomról kérdezett. Elmondtam neki őszintén, hogy mennyi mindent elnéztem a volt barátomnak és mondtam h akármennyire is szeretem őt, soha többé nem tudnám ezeket elnézni.

Ő azon h ilyet feltételezek róla úgy megsértődött, h akkor kérte h menjünk aludni, azóta pedig nem keresett. Pedig reggel megírtam neki h bár nem teljesen értem h miért kell ezen így megharagudni, megértem h nem esett jól neki. Csörögjön ha van kedve beszélni. Láttam online azóta de semmi. Szerintetek?



2012. jún. 10. 22:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Jaj, ismeros. Nalunk is tavkapcs, sajna.

Nekem a baratom az elso kapcsolat, nagy szerelem, amirol te beszeltel a baratodnak.

Viszont en neki a nagyonsokadik vagyok, es bar nagy szerelem, megsem az elso. Szexualis teren ez cseppet sem zavar, viszont az engem is bosszantott, hogy mig az 'elsonek' barmit elnezett, talalkozgatott mas csavokkal, ram mar azert is kiakadt, ha mas fiukkal beszelgettem. Most mar megtalaltuk az arany kozeputat, de en is bosszus voltam emiatt, bar nem lett volna pofam megsertodni.

Szerintem nem mondtal rosszat (foleg, hogy o hozta fel), es en a helyedben nem is keresnem tovabb, majd ha megnyugszik, keres o. A baratom is hajlamos erre, elvarja, hogy valami kis butasagert orakig esedezzek a bocsanataert, amikor en konnyen beadom a derekam.

Ezert en mostmar fel ora utan hagyom a fenebe, ugyis megunja. Remelem sikerul megbeszelni!:)

2012. jún. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
jé azt hittem csak az én párom sértődik meg napokra. de távkapcsolatban messze vagytok, könnyebb félreérteni a dolgokat szerintem.
2012. jún. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Sikerült tnap megbeszélnünk a dolgokat :)

Hát, ha főként nők írtak ide - márpedig a kommentekből így tűnik - akkor megállapíthatjuk, hogy a férfiak is legalább olyan hisztisek, mint mi :) Vagy, szebben megfogalmazva, nekik is érzékeny lelkük van.

Remélem mindenki hamar megbékél a szerelmével, ha ilyen adódna.

Ja, valaki írta, hogy azért nézett el többet az elsőnek, mert jobban szerette, nálam ez nem így van. :)

Köszönöm!

2012. jún. 11. 06:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!