Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Levittem az igényeimet. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajacskád kérdése:

Levittem az igényeimet. De nagyon. Ha az illető hölgyeménynek nincs foga, túlsúlyos (100kg+), esetleg valamilyen lelki, szervi, szellemi betegsége van (? )

Figyelt kérdés

vagy esetleg a viselkedése, megbotránkoztató, ellenszenves és ennek hangot is ad idegen emberek előtt utcán, buszon, barátok stb-k jelenlétében.

nem baj.


ezek legyenek a legkevesebbek.

és a kérdésem....

nekem 1 ilyen is jó lenne.

20f

ÉS NEKED???


2012. jún. 13. 17:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
ez aztán értelmes válasz volt. ilyen ember minek kérdez, most komolyan? de legalább értem, hogy miért vagy ilyen szinten.
2012. jún. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

soha nem lesz senkim.

ezért tettem le az igényekről.

mind1 milyen.

nekem 8.

de sajna ők nekik sem kellek.

rám sem néznek.


ennyire visszataszító lennék, vagyok.

2012. jún. 13. 19:38
 13/25 anonim ***** válasza:
nem hiszem. mutatsz egy képet?
2012. jún. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
nem
2012. jún. 13. 19:41
 15/25 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással nem sok embernek fogsz kelleni, lehet akár 250 kilós is...24/L
2012. jún. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
hiába 100+ kg egy nő, te tényleg nem kellenél neki, de akkor sem, ha te lennél az utolsó férfi. gondolkodj el a hozzáállásodon, és azon, hogy milyen vagy. nem a külsőségeken.
2012. jún. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

hozzáállás?

szerintem azzal nincs gondom.

én pozitív vagyok.

bárkit elfogadnék.

legyen akármilyen hibája.

2012. jún. 13. 19:52
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

én is levittem már az igényeimet.

egy szuvas fogú, bőrbeteg, de amúgy helyes sráccal "jártam" aki vidékiesen beszélt, voltak gyöngyök a pélójában direkt, hogy jobb legyen a nőnek - de én mindig elkaptam minden nemibajt tőle (megrepedhetett a hüvelyfal és szabad lett az út a kórokozóknak) és amikor azt meséltem, hogy szakítottam valakivel, kiröhögött,úgy gondolta engem mindenki kidob hogy te? és amikor hencegett, hogy el is vesz feleségül, őt röhögték ki, hogy ezt a nőt te nem fogod, az tuti (mert amúgy jó nő vagyok ha én 8 pontos a srác kb3)

és a végén még ő szakított velem. de hogy?

először mosolyogva a képembe vágta, hogy megcsalt, aztán letagadta, de egy idő múlva már fel sem hívott.


szóval ha leadod, önmagadat nézed le. amit simán meglátnak benned, hogy egy senki vagy. ami amúgy nem, csak épp magad alatt vagy, és nehéz belőle kimászni, mert senki nem fogja a kezed. és kapaszkodsz másba. de az nem soha nem fog értékelni.

2012. jún. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

hmmm...nem érdekel a dolog.

te bajod.

így jártál.

2012. jún. 13. 20:03
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

kérdező te egy köcsög vagy és remélem egyedül halsz meg. mit vársz ha egy ilyen utolsó senkiházi vagy?! azt is leszólod aki segítene akar? hát pusztulj meg szépen! 17/F

most pedig várom, hogy milyen kemény beszólást fogsz nekem ide leírni. sok sikert a reménytelen életedhez te bunkó paraszt.

2012. jún. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!