Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Számotokra fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Számotokra fontos, hogy a párotok vagy a kiszemeltetek mennyit keres?

Figyelt kérdés
Zavar, ha mondjuk alacsony a keresete?
2012. jún. 13. 18:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

én ugyanaz, mint a 6-os válaszadó.

bajban már nem volt társ...

2012. jún. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is tönkrement a kapcsolatom amikor munkanélküli lettem...Amúgy is megalázó volt,folyton kunyerálni,hogy be tudjak vásárolni(amiből persze ketten ettünk...),aztán meg jött az elszámoltatás,hogy mire mennyit költöttem és miért...Miért a 250 Ft-os tejet vettem meg amikor van 180-ért is,és hasonlók...Aztán lelépett egy jól kereső csajjal.
2012. jún. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%

Előző vagyok még.

Mi előtte is külön kasszán voltunk,akkor bezzeg nem kérdzte meg amikor a saját pénzemen vásároltam,hogy miből tellik a marhahúsra.Vígan bezabálta,nem zavart,mert szivesen adtam,és sos gondoltam volna,hogy nem kapom ezt vissza,ha bajan leszek.És még a nők anyagiasak...

2012. jún. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
tényleg! nekem is ilyen volt a párom. amikor ő adott pénzt, szabályosan elszámoltatott, a végén még a saját csóró keresetemet is megmondta mire költhetek, mire nem.
2012. jún. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

9: nem, ez tényleg nem ürügy volt nála. Nem voltam sosem gazdag, a családunk is "proli". Első főiskolás vagyok a családban, és mindenki marha nagy reményeket fűzött hozzám. Ő is. És mikor csalódott, akkor eldobott. (hozzáteszem, ahogy munkanélküli lettem, rögtön eloszlottak a rózsaszín felhők.)


Szakításnál is megmondta, hogy neki ez a nő nem kell, mert nincs mire alapoznia...szóval megalázott a megcsalással, és megalázott az eldobással is.

Most van nője, nyilván annak van jól fizető állása...

2012. jún. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

11-es és 12-es: Sajnálom, hogy veletek is megtörtént. Nem értem, hogy az emberekből miért halt ki a "jóban rosszban, egészségben betegségben" szemlélet. Engem ez nagyon elszomorít. :(


Ráadásul az én kedveském keresztény is, templomba ülő kis jófiú. És nem laktunk együtt, tehát nem kellett eltartania.


Mocsok egy anyagias világ...

2012. jún. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!