Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kolléganőm teljesen rámozdul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kolléganőm teljesen rámozdult a vőlegényemre! (? )

Figyelt kérdés

Ma reggel a kolléganőm beállított egy nagy doboz sütivel, hogy ezt a barátomnak küldi. Csak néztem nagyot, és megkérdeztem tőle, hogy hogy miért, tudtommal nincs szülinapja. A válasz az volt, hogy tegnap este találkoztak a boltban és beszélgetésbe is elegyedtek egy kicsit és kiderült, hogy az én kolléganőm állítólag olyan sütit tud, amit én még soha nem csináltam a barátomnak. Gondolhatjátok..., a hab a sütin már csak az volt, hogy a végén nekem is megköszönte, hogy milyen aranyosan hazafuvarozta a vőlegényem őt a sok csomagjával. Néztem, mint Laci a moziban, hogy mi van...És csak annyit tudtam kinyögni, hogy:"hát igen kedves volt tőle" Én meg múltkor csinálhattam egyedül a bevásárlást...

Lényeg, hogy hazajöttem átadtam neki a "csoda különleges sütit", amit én ugye még nem csináltam és nem is tudok persze. És hozzátettem, hogy a kolléganőm küldi, cserébe a tegnap esti fuvarért.

Rögtön elkezdett szabadkozni, hogy:"jajj, ki ment a fejéből mire hazaért, azért nem is mondta el"

Olyan fura, hogy elkezdett magyarázkodni, szerintetek nem volt több is...?


2012. jún. 13. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

O.O

Lehet,hogy nem volt több,de valami csak van a dologba,ha már "el kellett" előled "titkolnia"...=/

Tartsd rajta a szemed azért ezen a nőn...

2012. jún. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem volt több, de megfordulhatott a fejekben, hogy mi lenne ha...
2012. jún. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak Én lennék Férfiként ennyire gátlástalan, mint a kolleganöd...
2012. jún. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nem vagyok róla teljesen meggyőződve! Legszívesebben a fejükre kenném azt a hülye sütit, marha különleges, bolti piskóta megkenve mogyorókrémmel..., hát ilyen bonyolult sütire valóban kevés az én tudományom.

A kolléganőmnek tudom, hogy nagyon bejön a barátom, hisz minden nap elmondja, hogy:"wááá, de kis helyes, milyen jó a feneke..."

Olyan mérges vagyok, barátom meg még csodálkozik, hogy nincs kedvem összebújni vele...

2012. jún. 13. 21:35
 5/9 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, ha a barátod nem bátorította volna valami módon, akkor nem merte volna megtenni a kolléganőd, hogy beállít hozzátok azzal a sütivel.


Azt akarja elérni, hogy vessz össze a barátoddal, abban a percben befekszik a helyedre (persze feküdni úgy is tud, hogy még te laksz ott).

Ülj le a barátoddal, beszéld ezt így át vele, mondd el neki, hogy te így látod, és inkább most mondja meg, ha ő is ezt szeretné, akkor eltűnsz. Vagy érthetően, tisztán és világosan pattintsa le ezt a csajt, hogy legközelebb nagyívben kerüljön el benneteket.

2012. jún. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Bocs, de a kolléganőddel még érteném, hogy nincs kedved összebújni, de azért mert a csaj ilyeneket mond, még ne a barátodon állj bosszút! Így nem csoda, ha a kolléganőt fuvarozza haza...
2012. jún. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem rajta állok bosszút, de az egyik válaszadónak igaza volt. Lehet, hogy bátorította a barátom, azért merte ezt a sütis dolgok bejátszani.

Lehet, hogy meggondolta magát a barátom? De csak lenne benne annyi, hogy ezt velem is közli. Vagy az is megeshet, hogy stresszes az esküvő miatt meg stb...

2012. jún. 13. 21:52
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne kezdj el kombinálni, és már előre kifogásokat keresni a vőlegényed számára. Méghogy egy vőlegény stresszes az esküvő miatt. A menyasszony igen, de egy vőlegény?


Fogd fülön, üljetek le megbeszélni a közös jövőtöket, annak megfelelően egyszer, s mindenkorra el kell igazítani a kolléganőt, és előbb-utóbb megnyugodnak a kedélyek.


Persze az is lehet, hogy holnap bemennék a munkahelyre, fülönfognám a csajt és elmagyaráznám neki, hogy a vőlegényem ha még nem vette volna észre foglalt, és keressen magának más játszótársat üres óráira, mert ti már az esküvőt tervezitek, ne rondítson bele más emberek életébe!

2012. jún. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Sztem ha már a sütis incidensnél nem fakadtál ki a kolléganőd elött,akkor most már ne tedd.Ő azt akarja,hogy összevesszetek és hogy féltékenynek lásson téged.Inkább mutasd azt,hogy ez téged egyáltalán nm zavar,nem ellenfél neked egy ilyen nőcske.Csak légy magabiztos.
2012. jún. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!