Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen azt mondta nem szeret csak kihasznál. Most higgyek neki?

Figyelt kérdés

Két éve vagyunk együtt, neki elég zűrös háttere van és volt (intézetben nevelkedett) és egyre inkább néz a pohár fenekére.

Tegnap este is elment a haverokkal és hajnalban összevesztünk és azt mondta csak kihasznál mert addig lesz velem amíg nem talál egy másik albérletet (persze minden az én nevemen fut) addig használ mert tudja hogy nem is velem képzeli el az életét de most még jó vagyok míg nincs más.

Ma elment dolgozni szó nélkül, reggel elnézést kért ha bunkó volt de ez már nem az első eset,ha beiszik ezt teszi,szerintetek igaz ez?

Vagy csak a pia beszél belőle?

Mit tegyek?Részegen áll. őszinte az ember.

Elhagyjam vagyne foglalkozzak mit beszél akkor?

Ti mit csinálnátok?


2009. júl. 4. 13:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ok, még ha beszél is az ember részegen hülyeségeket, ilyet azért szerintem nem mond. Olyat mondhat, hogy szeret valakit, akit igazából nem, mert a pia feltüzeli a vágyakat - na de hogy nem szeret valakit, akit igazából igen, hát én azt nem tudom elképzelni.

Ha iszok egy kicsit, még jobban ölelgetem a barátaimat, ha van párom, annál jobban bújok.


Elnézéskérés: azért ne éljünk már vissza vele! Egyesek mintha arra játszanának, hogy csinálnak valamit, aztn azt hiszik, hogy ötödjére is el van intézve egy elnézéskéréssel. Először persze, de nem többször!!!!


A pohár fenekére nem a zűrös háttér miatt néz szerintem, sokan megteszi anélkül is.


Nagyon durva tiszteletlenség, amiket mondott. És szerintem valószínűleg igaz. Én kivágnám, menjem a haverjaihoz lakni.

2009. júl. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálj? Páros lábbal rúgd ki most azonnal. Én a helyedben még stílusosan oda is vágnám, hogy : " Lehet csomagolni, találtam nálad jobbat. " Vagy valami ilyesmit. Nem szép dolog tudom, de ekkora tapír nem érdemel jobbat.
2009. júl. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
en nem varnam meg mig megteszi,es ha igazat mond akkor az nagyon nem jo,mert kihasznal ne hagyd magad,hagyd ott..jobban jarsz szerintem,en bisztos hogy otthagynam
2009. júl. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A világon két igaz ember van: a részeg, meg a kisgyerek
2009. júl. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Küldd el a pi**ba! Az is lehet, hogy csak megjátsza, hogy részeg és ilyenkor kitör belőle az igazság. De tökmindegy. Sok mindenre lehet fognia. Legyen eszed! Dobd ki! Találsz te normális embert is! Sok sikert!
2009. júl. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!