Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudod rajta még valahogy változtatni?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, 2 hétig jártunk, 3 napja szakított velem. Az a problémám, hogy nekem előtte még nem volt barátom, és nagyon féltem, hogy elrontok valamit és, hogy csalódok, ezért nem adtam/nem tudtam neki önmagam adni, nem tudtam előtte jókedvűen nevetni, sokszor csak hallgattam őt, én meg ültem mellette csendben. Ezt egyik közös ismerősünknek mondta is, hogy a randin végig csendbe voltam. Ezért is szakított velem. Én alapjáraton nem ilyen vagyok, sokat nevetek, poénkodok másokkal. Most nagyon rosszul érzem magam, mert tudom, hogy tudott volna szeretni, de én elrontottam. Szerintetek helyre tudom hozni? Ha igen, hogy csináljam?

Megjegyzem, hogy nem egy helyen lakunk, kb. 1órás vonatútnyi távolságra lakik tőlem, csak bejárós, de most pont évvége van, így nem könnyű a találkozás. (Mindketten 16évesek vagyunk. )

Egy lány



2012. jún. 14. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
tudod? én?
2012. jún. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, szerintem 2 hét alatt elég keveset lehet megtudni egy emberről. Gondolom, akkor el se jutott odáig a kapcsolatotok, hogy megmagyarázd neki, miért hallgatsz (egyébként talán érezte is). Ha olyan lett volna, akkor szerintem segít neked kibontakozni, meg ha te is élvezted volna az együttlétet vele, akkor előbb-utóbb te is feloldódsz. Fogalmam sincs, hogy ő mit akar, esetleg még egyszer megpróbálhatjátok, ha akkor se működik a dolog, akkor hagyd a francba. Bár azért ennyi idő alatt illett volna valamelyest oldódnia a görcsölésednek, az talán jelez valamit, hogy neked mégsem ment.
2012. jún. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!