Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt, még ha néha kibírhatat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt, még ha néha kibírhatatlan is vagy külön?

Figyelt kérdés

A helyzet kissé bonyolult. Nem tudom eldönteni, hogy hogyan/mennyire szeretem.

5 hónap után már elégé megismertem, azt hiszem. Persze, mindenkinek el kell fogadni a hibáját, de úgy érzem, hogy ez nem megy..

Másnak tombol, nekem még csak említést se tesz ugyanarról a dologról, amihez egyébként közöm is van.

Mindenhová feltétlen hozzászól, megjegyzést tesz, utánam jön, mintha minden pillanatomat követni akarná és ez kényelmetlen nekem.

Egyre többször érzem azt, hogy nem a korához mérten cselekszik, beszél, viselkedik.

És akárhányszor beszélni akarok erről vele, annyival le vagyok rendezve, hogy "aaaajj, én most nem akarok erről beszélni..:/".

És akkor ezt most fogadjam el? Persze szeretem, de.. mindenkinek van határa.


Te ilyen helyzetben szakítanál vagy..?


2012. jún. 14. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Elmesélem a történetemet:

kb. 3 hónapja jártunk, mikor én is úgy éreztem mint te, így szakítottam. Akkor annyira kikészült, hogy csak na, "megtanult" udvarolni, amit előtte hiányoltam. Szóval összejöttünk újra, körülbelül 1 hónapig voltunk együtt mikor ugyanazon problémák előjöttek, mint eredetileg. Akkor szakítottunk másodszor, de utána már nem lett semmi, nem akartam.

Szóval szerintem ha nem megy és nem hajlandó változtatni akkor ne legyél egy kényszerkapcsolatban. DE! Ülj le vele és próbáld megbeszélni, hátha segít.

2012. jún. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tuti nem csinálnám...ezt gyereket nem is érdekled....miaz, h jaaaajj most nincs kedvem erről beszélni???

Biztos betenné a kertajtót

2012. jún. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen,szakítanék.Tapasztalatból mondom,hogy valahányszor újra kezdi az ember a dolgot,újra és újra előjönnek ugyanazok a gondok és problémák,a végén már csak marakodás lesz belőle.A felmelegített kapcsolat már nem ugyanaz...sosem,ezredszerre sem.

Egyébként pedig iszonyú fájdalom,és sok hónapnyi szenvedés egy szakítás,de jobban megéri,mint évekre odaláncolni magadat érzelmek által valakihez,aki mellett valójában nem vagy boldog.Ez a nagyobbik fájdalom,ami tönkretehet egy életet,és megnyomoríthat lelkileg.A kisebbik a szakítás,aminek a vége mindig jó,mert találsz az exnél jobbat is.

2012. jún. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ezzel nem biztos egyet értek :D


nekem exem 2 évvel szakítás után azt mondta 1 idióta volt...én voltam a legnormálisabb, ő volt nagyrészt a hibás


hozzá pont nem mennék vissza az igaz, de van olyan akihez bármikor. de ilyen szerintem sok ember életében van

2012. jún. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!