Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek elme hibbanttá válni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek elme hibbanttá válni. A pia nem segít, nem segít ha másokkal beszélek. Semmi nem segít?

Figyelt kérdés
Nem tudom túl tenni magam a szakításon,ez van..Lehet hogy gyenge vagyok,haljak meg?Ez elég bizonyítás lenne?Ha Mary Zsuzsi ezt bepróbálta,nekem is ez lesz a legjobb..
2012. jún. 15. 01:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Xanax és alvás. 2x fogtam padlót nagyon csúnyán... Xanax meg vm hangulatjavító. Körzeti ad beutalót a pszichiátriai rendelésre, ott úgyis csak gyóccerekkel tömnek - viszont ha eltalálják a megfelelőt, akkor ez a legjobb. Ja, és gondolj arra, hogy milyen negatív tulajdonságai voltak!!! Sokat segít!
2012. jún. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.


Szépen vegyél erőt magadon, és a gondolataid más dolgokra összpontosítsd. Fegyelemmel. Kitartással. Ennyi.

2012. jún. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
gondolj bele édes hogy még hány ilyen lesz ?? biztos vagy benne hogy ezen akarod magad szétcsapni ? szerintem/szerintünk ez még ráér és ezt te is tudod csak nem tudod bevallani magadnak és elfogadni hogy elmult, végelett, kioffolódott, káncsi neki, és még sogféle képpen fogalmazhatnék.
2012. dec. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!