Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merem neki megmondani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem neki megmondani, hogy szerelmes vagyok belé? Mit csináljak? Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Ő idáig a 3. pasim. Az első barátom íszonyú módon megbántott , megcsalt stb.. Azóta nem tudok a pasikban megbízni és nem is akartam rendes kapcsolatot.vele megbeszéltük az elején, hogy nem komoly néha találkozgatunk ennyi. A dolgok megváltoztak és szinte minden szabaidőnket együtt töltjük stb.. Ő is érez irántam vmit csak nem biztos, hogy azt amit én. nem biztos hogy ő benne lenne egy rendes kapcsolatba mivel elég sok köztünk a korkülönbség és még van 1-2 probléma. Monjam meg neki, hogy szeretem, Mi van ha átver, kinevet? Lehet elhagy ha kiderül azt meg nem szertném!(tudom hülye vagyok ebből a szempontból.)
2009. júl. 4. 23:26
 1/4 Voguelilias ***** válasza:

Ő mondta hogy nem biztos benne amit érez irántad? Ha nem akkor ki tudja lehet, hogy ő is szerelmes csak nem mer lépni mert nem akarja kockáztatni a barátságotokat.Ha igazi barát akkor nem hagy cserben csak azért mert te szerelmes vagy ő esetleg meg nem. Mond el neki nyugodtan mert lehet, hogy egy fantasztikus kapcsolat vár rátok!

Rami

2009. júl. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd meg neki. Bár nem egészen értem, hogy már a pasid, vagy csak össze fogtok jönni? Mert ha a pasid, mért ne mondhatnád meg neki...


Amúgy szerintem nem érdemes sz*rozni ezzel. Megismertem egy fiút, akivel nagyon közel kerültünk egymáshoz lelkileg, később testileg is, de csak barátok voltunk. Én első látásra fülig beleszerettem, és ő is érzett valamit irántam, de nem lépett. Mire bevallottam neki, rengeteg idővel később, amit érzek, már valószínűleg lemondott rólam, és ezután megszakadt a kapcsolatunk. Már vagy fél éve nem beszéltem vele egy szót sem, az eset három éve történt, és azóta bánom, hogy nem léptem előbb...

2009. júl. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
probald magad tultenni a regi kapcsolataidon es felejtsd el oket ...lehet vannak meg oan pasik akikben megbizhatsz nem kell oket ellokjed magadtol csakis azert mert a volt parod megcsalt v megbantott....szerintem vard meg ameddig 100%osra kimutatja azt hogy tobbet erez irantad baratsagnal ...s ha mar biztos vagy benne kezdemenyezhetsz=)...foleg ha felenkebb tipus es viszahuzodottabb ...sok szerencset=)remelem osszejon=)
2009. júl. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én az egyilk legjobb barátommal jöttem össz és megérte ajánlom lépj

by:1x élünk

2009. júl. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!