Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretnék barátot és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék barátot és mar olyan görcsosen akarok hogy mindenkivel elképzelem hogy milyen lenne ha jarnank? Mit tegyek hogy ne érdekeljen ki mit mondd?

Figyelt kérdés
Es ha ez nem lenne eleg mindenki azt kerdezgeti na van mar valaki?ezek utan ne legyek görcsös.mit tegyek olyaan vesztesnek èrzem magam.
2012. jún. 16. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én hímben vagyok ugyanez. Párszor kiosztottak, azóta jobban megy mások véleményének lesz*rása. Ha gondolod, privát!
2012. jún. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kicsit hasonló cipőben járunk, csak én fiúban. Sokáig kérdezgették, hogy van-e barátnőm, de egy idő után meguntam és úgy voltam vele, ha majd lesz akkor esetleg megtudják. Egyszerűen nem szabad foglalkoznod a kívülállók véleményével, mást nem tudok javasolni...
2012. jún. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha gondolod küldj egy privátot, és beszélgethetünk, akármiről!
2012. jún. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez az ellenkező nemből... én szépen elmondtam mindenkinek, hogy ne baszogassanak a kérdéssel, ha lesz, meg fogják tudni.
2012. jún. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló a helyzet...ráadásul a családban mindekinek van párja. Én vagyok az egyetlen szerencsétlen.. :)

21L

2012. jún. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát ez sajna nálam is hasonló bár ezen én nem rágódok annyit de az életben úgy szokott jönni a pasi amikor nem számítasz rá .az a legjobb ha magától jön és nem várod görcsösen
2012. jún. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

az a baj hogy a legtöbben csak ülnek a babérjaikon és várják, hogy majd odamegy hozzájuk az áhított pasi és minden Happy lesz mint az amerikai filmekben.


Hiába mész el sétálni a városban, vagy bevásárolni kisebb nagyobb helyekre és nézed a pasikat és képzelődsz, attól nem fog történni semmi!


A sok hülye dumával ellentétben egyáltalán nem nézik a lányokat rib@ncnak ha kezdeményez! Ergo te is odamehetsz egy srácnak köszönni és elkezdeni beszélgetni vele, ergo ismerkedni.

Ráadásul ha csinos vagy egy kis cukorfalat akkor annál kevesebb pasi mer kezdeményezni!


Amúgy meg azzal kapcsolatban h ezzel b@szogatnak h miért nincs már valakid vagy van e valakid, azt kell mondani, hogy te most jól érzed így magad és ne szóljanak be! Ennyi, nem az ő életük hanem a tied!

És lehet h érdeklődnek irántad pasik csak kissé bezárkóztál nemde? (ne szószerint értsd)

Vagy egy magas fal van előtted ami által nehezen vagy megközelíthető...


Tárd szét a karjaidat, hogy láthasd ki érdeklődik , vagy ki figyel téged komolyabban ill. ki nem!

2012. jún. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Vannak, akik jópofa dolognak tartják, ha ilyesmiket kérdezgethetnek, viszont a magánéletedhez még pl. a szüleidnek is csak bizonyos mértékben van közük. Az a baj, hogy túlságosan rágörcsölsz a témára, "beszűkül" a figyelmed, holott ennek pont az ellenkezőjét szeretnéd elérni. Egy idő után szerintem valószínűleg már nem fog érdekelni téged, hogy ki mit mond. Rájössz majd, hogy ha mindig mindenkinek a véleményére adni akarsz, akkor bele fogsz zakkanni.

Amúgy az ötös számú válaszoló leányzót sem értem, miért is lenne bárki szerencsétlen vagy vesztes emiatt? Senki nem ér kevesebbet amiatt, mert nincs párja.

2012. jún. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Amúgy az ötös számú válaszoló leányzót sem értem, miért is lenne bárki szerencsétlen vagy vesztes emiatt? Senki nem ér kevesebbet amiatt, mert nincs párja."


Ez így van, csak mikor a nővérem enyhén lenéző módon bejelenti, hogy neki már ennyi idősen volt barátja, az azért rosszul tud esni =)

2012. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Oké, te viszont lehet, hogy más szempontból voltál/vagy "több", mint ő. Tudom, hogy rosszul esik, főleg amikor mások akarják fitogtatni a "felsőbbrendűségüket", de próbáld meg élni a saját életedet. Biztosan te is fogsz találni magadnak egy társat, amúgy se jön el mindenkinek ugyanabban az életkorban. A nővérednek sincs semmi köze a te dolgaidhoz, mi van akkor, ha pl. te nem akarsz magadnak senkit, mert úgy érzed, hogy nincs szükséged az ilyesmire? Vagy bármi ilyesmi. Értem én, hogy frusztrál a dolog, rám is rosszul hatott, amikor pl. a szomszéd srác a szakítása után egy héttel már egy másik lánnyal kavart, nekem meg nem jönnek össze a dolgok, de ez van. Megpróbálok javítani azon, ami nem megy, nem gondolok arra, hogy mások többet érnének nálam emiatt, az esetleges indiszkréciókat meg figyelmen kívül hagyom. :)
2012. jún. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!