Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet boldog az a 25-30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet boldog az a 25-30 éves férfi, akinek soha nem volt barátnője, nem csókolózott, és csak barlangban, sötétben, hátulról, tévedésből ölelte át egy lány a nyakát?

Figyelt kérdés

...és persze szeretne barátnőt találni. Szerencsére ez az időszakom 26 évesen véget ért, de addig nem tudtam boldog lenni. Itt viszont többen írták már, hogy az ember először legyen boldog magában, és ha ez megvan, akkor jöhet egy párkapcsolat.

Nagyon nem tartom jó tanácsnak. Nekem ez olyan, mintha azt mondanák, hogy merüljek a víz alá, és ha már nincs légszomjam, akkor vehetek levegőt.



2012. jún. 16. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

tényleg butaság, barátom előtt én is folyton boldogtalan voltam, szerencsére csupán 16 évet kellett várnom

mindenki máshogy éri el a boldogságot, így valaki gazdagon állítja, hogy boldog, már akkor, ha családja van, a harmadik akkor, ha folyton mással bújik ágyba

2012. jún. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
16 évesen még egész jól elvoltam. Később már egyre kevésbé. :-)
2012. jún. 16. 21:28
 3/14 anonim ***** válasza:

" Nekem ez olyan, mintha azt mondanák, hogy merüljek a víz alá, és ha már nincs légszomjam, akkor vehetek levegőt"


Ez jó hasonlat, megjegyzem! :))

Egyébként hasonlóan vagyok én is, csak nőként.

2012. jún. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%

Elcsesztél sok sok évet. Ha nem akarsz továbbra is ilyen nyomi maradni akkor sürgősen kezdj el lányokkal beszélgetni és eljárogatni!

28F

2012. jún. 17. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Négyes, nem olvastad végig. Már régóta van társam. A kérdés nem erről szól.
2012. jún. 17. 07:11
 6/14 anonim ***** válasza:

ma 07:11


Akkor meg mi a gondod? Ha nem jó a csaj akkor jön a következő csak fejlődj mellette és ne visszafejlődj!

Az ember első kocsija is mindig valami kis vacak négykerekű, és a 3. 4. autó lesz az igazi ez csajjal is így van sokszor.

Ha már boldogságon elmélkedsz akkor nem igazán elégít ki a jelenlegi helyzeted ha jól gondolom.

2012. jún. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Minél előbb a huszas években annál jobb,persze attól még lehetsz ugyanolyan boldog ha később találod meg a szerelmet/barátnőt.(nem hinném hogy azok akik korábban kezdik hosszutávon jobban járnak(pl 16 évesen kezdik)
2012. jún. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Valóban pontatlan az a megfogalmazás, miszerint először önmagában legyen boldog az ember. Én akként módosítom, hogy legyen minél inkább érzelmileg független az ember, ellenkező esetben a párjába fog kapaszkodni minden áron. A kötődés fontos dolog, de csak egy egészséges szintig, és képes kell legyen az ember arra, hogy az aktuális párkapcsolatától függetlenül egymaga is képes legyen legalább olyan jól éreznie magát, mint amikor édes kettesben van vele. Ezáltal ráadásul nem "fojtja meg" érzelmileg a partnerét, sőt, nagyobb lehetősége maradni adnia mindazt, amire szüksége van a társának.
2012. jún. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A nyolcasra nyomtam egy zöldet.

Nekem már nincs gondom ezen a téren, csak amikor már a második ember írta (nem nekem), hogy addig ne keressünk társat, amíg nem vagyunk egyedül tökéletesen boldogok, akkor gondoltam, hogy megkérdezem, hogy ez valami új vallás, vagy mi a fene. :-)


39F

2012. jún. 17. 21:23
 10/14 anonim ***** válasza:

A divat-ezotéria kvázi új vallás, igen. (New Age.) Sajnos. Mivel tele van féligazságokkal, torzításokkal. Hajlamosítja arra azokat, akik jól csengő -a keleti vallások néhány gondolatáról rengeteg bőrt lehúzó- gondolatait kritika nélkül benyeljék, összeugrassza azokkal, akik gondolkodására a optimum, a középút jellemző.


Érdekes módon a misztikum-hajhászok a ponyváik forrása után nem nagyon kutatnak, azaz mellőzik a keleti fizozófiák, vallások íratainak tanulményozását, pl. Bhagavad Gita (India), buddhista iratok, zen iratok, taoizmus, satöbbi.


Van egy szűk réteg, akik manipulálják a világot. Azok "dobtak oda pár csontot" az embereknek a valódi spirituális tudásból, persze torzítva, féligazságokat, melyek szinte mind ugyanazon 4-5 gondlatról szólnak, az összetett és széles spektrumú bölcsességet láttatva, hamisan.


Lehetne sorolni a divat-ezoterikus, több kárt, mint hasznot okozó féligazságokat úgy, mint a "Titok" c. hollywood-i maszlag, a felbérelt emberekig, mint Sz. Mária, Rüdhriger D., Louise L. H. ("Éldd az életed"), satöbbi...

2012. jún. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!