Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet boldog az a 25-30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet boldog az a 25-30 éves férfi, akinek soha nem volt barátnője, nem csókolózott, és csak barlangban, sötétben, hátulról, tévedésből ölelte át egy lány a nyakát?

Figyelt kérdés

...és persze szeretne barátnőt találni. Szerencsére ez az időszakom 26 évesen véget ért, de addig nem tudtam boldog lenni. Itt viszont többen írták már, hogy az ember először legyen boldog magában, és ha ez megvan, akkor jöhet egy párkapcsolat.

Nagyon nem tartom jó tanácsnak. Nekem ez olyan, mintha azt mondanák, hogy merüljek a víz alá, és ha már nincs légszomjam, akkor vehetek levegőt.



2012. jún. 16. 21:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

járjon el ismerkedni lányokkal, azt mondod?


én eljárok igazán sokat (van , hogy heti 3), de még sem lesz ettöl sexuális életem. Különbözö mértékben oldott és ittas lányokkal csokolozom, kavarunk egész este, ennyi.

2012. jún. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

engem az érdekelne részletesen, hogyan lehet tuljutni ezen az egészen.


mert nekem pl 21 évesen lett csajom, akivel dugtam is. Ritka silány kapcsoalt volt.

2012. jún. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát, ne ittas lányokkal kavarj, és ne akard őket még aznap este lefektetni, hanem mondjuk két hónap múlva.
2012. jún. 27. 07:02
 14/14 anonim ***** válasza:
ja akkor gondolom a te szemléletedben az sem oké, hogy több lányt füzzek egyszerre. 2 havonta foglalkozzak 1 lánnyal? Az menő. :D
2012. jún. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!