Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdeményezzek újra én?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezzek újra én? Hazudott és nem tudom hogy megcsalt-e.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt hiszem lassan megőrülök. Fogalmam sincs mit csináljak. A sztori a következő: Külföldre költöztem az embarátommal (8év) , itt megismertem egy Portugál férfit (44) (én 27) aki teljesen elvette az eszemet. Bármit megtennék érte. Olyan szerelem szövődött közöttünk ahogy az a nagykönyvben meg van írva.. Minden tökéletes volt, imádtuk egymást. Csak Ő egyszerűen másképpen reagál a dolgokra mint én. Lehet a Portugál vére miatt, én nem tudom, csak azt hogy szeretem. Sok probléma volt az apukám és Ő közte, úgy érezte apukám ellenzi ezt a kapcsolatot, mert nem szereti őt, és ezért tesz dolgokat "ellene". És mivel én nem szakítottam meg a kapcsolatot apukámmal, ő meg van róla győződve hogy nem állok mellette. Annyire kiborult ezen , hogy elköltözött. Azt mondta hogy egy barátjához megy, de én kételkedtem . Odamentem. Megtaláltam a barátjával és az exbarátnőjével a teraszon. Ő esküszik hogy nem akar semmit a lánytól. Én annyira felhúztam magam ezen hogy levettem a tőle kapott gyűrűt, ledobtam a földre elé, és megmondtam neki hogy soha a büdös életbe többet látni nem akarom, és takarodjon az életemből. Hát ez a szitu,teljesen ki vagyok, szeretem Őt, Ő az életem férfija, csak annyira kiborított ez hogy megláttam őket így hogy ezt tettem. És most kezdem megbánni, pedig elvileg érzem hogy megérdemelte. vagy nem? légyszi segítsetek, írjatok véleményt. Köszönöm
2009. júl. 5. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ujra kezdesz, akkor elég hülye vagy. El akar szakitani a családtagjaidtól (mi az, hogy szakitsd meg a kapcsolatot apukáddal), nem értitek meg egymást (illetve ö nem ért meg téged), az elsö adandó alkalommal elrohan at exbarátnöhöz, elköltözött töled. Most még mit akarsz?

Verjen is, vagy a szemed elött csaljon meg? Hazudjon továbbra is, hogy neki jó legyen, te mag a lábtörlöje legyél?


Felejstds el, ebböl nem lesz semmi értelmes.

2009. júl. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudom, igazad van, én is így gondolom, csak közben me annyira nagyon szeretem. sosem éreztem még ilyet, nem tudom őt elveszíteni. de akkor ezekszerint megérdemelte szerinted. már komolyan kezdett lelkiismeretfurdalásom lenni hogy durva amit csináltam. pedig érzem hogy amit ő csinált az sokkal durvább.

Köszi hogy válaszoltál.

2009. júl. 5. 17:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel és kérj bocsánatot, hisz szereted, most te bántottad meg őt, neked kell keresni
2009. júl. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

más könnyen irja: dobd ki

te szereted, nem a válaszoló

előző voltam

2009. júl. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! De figyelj ezt komolyan mondod, mert esküszöm néha ezt érzem. De viszont ha a tényeket nézzük, Ő hazudott, és én megtaláltam az ex-ével, akiről mellesleg azt mondta hogy már hazament Portugáliába. Ok, én megbántottam. De nem durvább amit ő csinált?
2009. júl. 5. 18:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem véletlenül találtad együtt a ex barátnőjével...biztos volt köztük valami, ha szeretne nem is találkozna vele. Az meg h a kedvéért szakítsd meg a kapcsolatot a családoddal szörnyű. Aki szeret nem kér ilyet, önzőség. Lehet h ő életed szerelme, de úgy tűnik neki nem te vagy. Végül is már úgyis kidobtad szóval gondolom vége, és igen, megérdemelte amit kapott. Keress olyat akit a szüleid is elfogadnak. Hidd el egy szülő nem véletlenül nem kedveli a gyereke választottját, ők olyat is látnak amit te a szerelemtől nem.

Megérdemelte a párod h így viselkedtél, milyen dolog h baj van és szaladok az exemhez?!

2009. júl. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igazából a baj az hogy a szüleimnek az ég világon semmi bajuk nincs vele. Anyunak nagyon szimpatikus, jó, igaz apukám szerint kicsit idős hozzám, de ha én boldog vagyok vele, minden ok. Csak Ő meg teljesen azt hiszi hogy apukám ki akarja csinálni, és én nem állok mellette. Pedig én mondtam hogy tőlem bármikor elköltözhetünk, mindenre hajlandó vagyok érte. erre ő elmegy én meg megtalálom az exel. hihetetlen
2009. júl. 5. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!