Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában a párom, mindenféle...

Mostanában a párom, mindenféle kifogást talál ki, hogy ne kelljen velem kettesben lennie, lefeküdnie. Mi ez?

Figyelt kérdés
Már több,mint 4 éve vagyunk együtt,2. babánkat várjuk,tehát elég komoly a kapcsolat.Mostanában rengeteget veszekszünk,általában olyan dolgokon,amin értelmes emberek nem.Tegnap például azt mondta,hogy azért nem akar szexelni,mert idegesítette,hogy a körmeimmel csapkodom a billentyűzetet,és felhúzta magát.?Egyszerűen megalázva érzem magam,azt mondta,nem kíván úgy meg,mint régen,mert nem vagyok elég kacér.De könyörgöm egész nap egy másfél éves után futok,és 5 hónapos terhes vagyok,hogy lehetnék olyan kacér,mint 17 évesen?Próbáltam már a gyertyafényes vacsit+a szexi hálóinget,de nem jött be,azt mondta tegnap,hogy legyek olyan,mint régen,mert ez a kapcsolat így nem fog neki menni hosszú távon.Mit tegyek még?
2010. okt. 3. 18:58
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
81%
Neki kéne elmondania, hogy mire gondol, mert egy ember se gondolatolvasó... Próbáld meg kikérdezni.
2010. okt. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
42%
Túl korán szültél gyereket. Többet kellett volna kettesben élni... Megértem a párod. Te nem tudzs olyan lenni mint rég, de ő sem tudja magát megerőszakolni ha egyszer nem kíván így.
2010. okt. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
62%
Szegyellhetne magat a ferjecsked. te szuljel neki gyereket, gondolom a haztartast is te viszed, o meg arra nem kepes hogy gyenged legyen veled. En biza kemenyen beszolnek neki.
2010. okt. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
50%
Ne rohangálj egész nap a másfél évesed után. Hagyd egyedül játszani,akkor te is fittebb leszel. Fordíts elég időt a párod dal való foglalkozásra,gondjaira is. Gondold végig,hogy te mennyire változtál meg a régi magadhoz képest! Valami oka van,hogy ezt mondja a párod. Nem mindig a férfiak hibásak, hanem a gyerekimádó anyukák is.
2010. okt. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:
Ő könyörgött nekem sírva,hogy szüljek neki gyereket.
2010. okt. 3. 19:03
 6/65 anonim ***** válasza:
66%
Szerinted ez egy komoly kapcsolat? Ez ééppen, hogy egy döglődő kapcsolat. Nem igaz, hogy te ezt nem látod!
2010. okt. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
71%
És? Attól még gondolkozhattál volna. Nem volt kötelező eleget tenni neki akkor azonnal.
2010. okt. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
88%

Háát azt te tudod, milyen voltál régen. Nyilván pont ugyanolyan nem lehetsz. De ha végiggondolod, mik azok a dolgok, amik megragadták benned és csak azokra ráerősítenél, már nyert ügyed lenne.

Például ha akkor miniszoknyát hordtál, mert jó a lábad - vedd fel most is. Rohangálj abban otthon a gyerek után, úgyis kényelmes :) A párod meg arra fog hazaérni, hogy miniben glasszálsz, mint régen.

Vagy ha akkor sokat táncoltál csak úgy - táncolj most is! Lehet, hogy még a gyerek is lenyugodna :)

Egy-két ilyen dolgon műlhat a dolog. A páromnak például mint kiderült, az hiányzott, hogy mindig csak otthon ültünk, már az megdobta a kapcsolatunkat, hogy úgy szerveztem a dolgom, hogy akkor végezzek, mint ő, és azt az öt megállót együtt tettük meg a metrón. Azt mondta, hogy ez milyen jó és romantikus, hogy a városban találkozunk. (bár én kicsit szánalmasnak találom, hogy ez már romantikázásnak számít, de hát ez van) Soha eszembe nem jutott volna, hogy ettől tök jót szexelünk otthon.

Lehet, hogy neked is csak pár olyan apróságot kellene megcsinálnod, amiről nem is gondoltad volna, hogy segít. Próbálkozz, előbb-utóbb bejön :)

2010. okt. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
78%

Szia! Szerintem meg van valamin sértődve és elég drasztikusan hozza a tudomásodra. Lehet, hogy a gyerek miatt elhanyagoltad és emiatt érzi rosszul magát, vagy egyszerűen nem akar veled szexelni amíg várandós vagy. Ez is érthető, csak talán szégyelli bevallani. Szerintem "csak" ennyi lehet, ha más egyéb nem történt, amit nem említettél :)

A szexi fehérnemű meg baromira nem szexi ha az ember várandós. Egy férfi másképp látja ezt, de ha valóban ez a gondja azért szebben is a tudtodra hozhatná.

2010. okt. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
94%
Azert eleg bunko a parod, mar ne is haragudj. ilyent odavagni egy 5 honapos terhes anyanak, hogy nem olyan kacer, mint regen, hat azert... igen, oke, nem csak a pasik, hanem a gyerekimado anyukak hibaja is, ha valami igy alakul, de azert konyorgom, egy 5 honapos terhes anyanak ilyent odavagni? Lehetett volna benne annyi, h nem most jon ezzel. vagy en nem tudom, az ilyen nem tud uralkodni magan? meg barmi kijon a szajan? Raadasul o konyorgott, h szulj neki gyereket... csinald azt amit az egyik kommentelo mondott, ne rohangalj egesz nap a masfel evesed utan, hagyd egyedul jatszani, foglalkozz magaddal tobbet. az a Te lelkednek is jot tesz, a gyerek se no a fejedre, meg tudni fogod h Te megtettel mindent, barhogy is alakul. a fenyegetozese nem volt szep, mostmar csak azert is mutasd meg, hogy szep es vonzo vagy, 5 honapos terhesen is, gyerekkel is! Ha neki nem kellessz a "csapkodos" kormeiddel, akkor majd visz mas. Vagy olyan jo, h 2 gyerekkel is visz, szerintem ne aggodj!
2010. okt. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!