Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen bonyolult? (hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen bonyolult? (hosszú lesz, bocsi)

Figyelt kérdés

Szakítottunk a barátommal, ő összejött egy lánnyal. Most tudtam meg hogy a napokban a volt barátom kidobta a lányt. Miután megtudtam kb. rá egy 5 perccel írt nekem egy hosszú szöveget, aminek a lényege a következő:

az utóbbi időszakban elég sokat civakodtunk, de előtte sak a szép és pozitív dolgok vannak. hiányzom neki. a kapcsolatunk kb maga volt a tökély, megvolt a megfelelő szabadság, de mégis számíthattunk egymásra, jártunk együtt, külön is bulizni stb. előjönnek benne a pozitív érzések irántam. hiányzik a jó társ maga mellől, ugyanakkor néha előjön benne hogy most jó egyedül lenni. és hogy nem érti, h a társaságom hiányzik, vagy úgy az egész kapcsolat.

én most vagyok úgy hogy már talán túlléptem, randizgatom, elvagyok. komoly kapcsolatot én sem akarok, jó nekem most egyedül. de ez most kicsit összezavart.

vélemények?? miért írta, mit akarhat?


2012. jún. 18. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Hiányzik neki a szex :) De komolyan, ez a "szakítok, összejövök egy másik lánnyal aztán visszakönyörgöm magam" dolog nekem mindig olyan, mintha valaki legálisan akarna félrekúrni. Nyilván nem véletlen volt a szakítás, ezt tartsd szem előtt. Te magad írtad, hogy sokat civakodtatok. Lépj túl rajta és kész.
2012. jún. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szakítás után civakodtunk sokat. én próbálok túllépni ezen az egészen, tök jól ment... eddig.. :S
2012. jún. 18. 14:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem lennél el jól geyedül azt mondanám kezdjétek újra, de gy azt mondom ne. Az, hogy képes vagy arra hogy egyedül is boldog legyél a vele töltött szép emlékek mellett is egy nagyon jó dolog, ha képes vagy rá ne menj bele a kapcsolatba megint mert csak elölről kell majd kezdened az egészet.
2012. jún. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 omba ***** válasza:

"jó nekem most egyedül. " - na ebből indulj ki, maradj is ennél.

nem lennék vele nagyon elutasító, de ne kezdjen már nyáladzani.

Ha világosan kifejt valamit, majd gondold meg azt.

2012. jún. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a kedves válaszokat! :)
2012. jún. 18. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!