Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék ezen változtatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ezen változtatni? (Nagyon besz*ri vagyok)

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy egyszerűen mondhatni félek a lányoktól.. ebből kifolyólag nincs is barátnőm pedig szeretnék egyet. Nem vagyok az a tipikus vesztes típus barátaim mind azt is hiszik , hogy már nem vagyok szűz. Saját társaságon belül nagyon beszédes vagyok, sokszor társaság központja. Csajokkal viszont egyáltalán nem.

Elég bulizós vagyok minden hétvégén járok alkohol mellet kicsit jobban fel is oldódok úgy már jött is össze egyszer egy kapcsolatom de hamar vége is lett mert józanon már nem tudtam olyan felszabadult lenni.. Na most mondhatjátok, hogy akkor igyak és úgy csajozzak de sajnos akkor az józanul nem fog müködni. Egyszerűen nem tudok senki meg szólítani még interneten se merek ráírni senkire annyira félek az elutasítástól ezt már saját magam is szánalmasnak találom.. vicc az egész... Nem tudom ebből hogy fogok kibújni mert csak az segítene szerintem ha találnék egy barátnőt akinek én is bejövök és ő is nekem de így ez meg egy ördögi kör mivel sose lesz így barátnőm ha nem teszek semmit meg csak parázok egyfolytában rajta és ezáltal egyre rosszabb lesz csak..


Tanácsokat kérnék, nem lehordást hogy mekkora béna vagyok.


19/F


2012. jún. 19. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A félelem az a szörnyeteg aki annál jobban kerget minél jobban menekülsz. Ha fogod magad és legyőzöd a gátlást, akkor rá fogsz jönni hogy az a bizonyos elutasítás amitől tartasz, egyáltalán nem gáz. És meg fog veled esni több százszor életedben. Ha tetszik egy lány, akkor odamész és szóba elegyedsz vele, úgyis tudja ő is meg te is hogy mi az oka, így gyorsan ki is derül hogy neki van kedve ebbe belemenni. Ha nincs akkor sem kell gáznak érezned, mivel egyszerűen nem az :) Egy ilyen eset után te is meg a lány is nagyon boldogan élitek tovább az életeteket. :) Aztán legközelebb is megpróbálod.


Másik megoldás. Járj nagyon sokat mindenféle különböző társaságokba és házibulikba ahol nagy csapatnyi ember van és együtt beszélgetnek. Ez egyrészt oldja a csajokkal nem beszélsz gátlást, másrészt ha egy egész társasághoz beszélsz amiben lányok is vannak, akkor tudod kamatoztatni hogy képes vagy a társaság középpontja lenni. És hidd el fel fog tűnni a lányoknak is hogy a társaság központjában vagy. Neked meg az fog feltűnni ha tetszel az illetékes lánynak. :)

2012. jún. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondok neked valamit,h miért van sikerem (bizonyos) csajoknál. Egyszerűen a CÉL határoz meg mindent. Mert nekem nem az a legfontosabb,h összejöjjek vele,de nem ám. Egész más, pusztán arra törekszem,h jól érezze magát velem,avagy nélkülem. De ne értsd félre,ez nem papucsság,ugyanis ő ezt nem tudja,h nekem ez a célom,én ezt rejtve csinálom,és csak annyit vesz észre,h amikor velem van,akkor boldog,és már össze is jöttünk.
2012. jún. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kell neked egy belevaló érett nő, aki addig veri a fenekedet egy vesszővel, amíg nem fog úgy menni az udvarlás, ahogyan kell.
2012. jún. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Shaddark ***** válasza:
100%

Ne olyannal kezdj akkor akinek "tétje" van.

Elegyedj szóba olyanokkal akik nem érdekelnek, öreg nénik :) boltosnők, pincércsajok...

Ha megszokod hogy beszélgetsz idegenekkel egy idő múlva menni fog mindenkivel. Gyakorolj.

Menj oda MINDENKIHEZ aki szóba jöhet, ha nem érdekel hogy eredményes leszel-e akkor már menni fog.

És ha valaki megtetszik pl. ne habozz, ha lehet 3 másodperc alatt menj oda. Ne állj le gondolkodni, még akkor se ha nem tudod mit akarsz mondani.

Ha más nem jut eszedbe nyomd direktbe - Megtetszettél és szeretnélek megismerni...

Félni csak azért félsz mert mi lesz ha...

De ha nincs tét mert "ez egy gyakorlás és nem számít mi lesz mert nem az a lényeg" akkor simán fog menni.

2012. jún. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Másodikkal egyetértek. Ez a pasikkal is működik. :)

20/N

2012. jún. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!