Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén, mik ezek a korkülönb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, mik ezek a korkülönbségek? Egy 17éves lány jár egy 25éves, felnőtt, érett férfivel, s elfogadottnak, átlagosnak tekintik?!

Figyelt kérdés

Egy felnőtt férfi, akinek már családalapításon kellene törnie magát, szórakozik egy kiskorú 17éves KISLÁNNYAL.


Másrészről szebbnél szebb 24-25éves hölgyek vannak.


Nem tudom elfogadni a mai világ értékrendjét.

Vagy én vagyok ennyire konzervatív?!


2012. jún. 19. 21:03
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
83%
A volt sógórnőm is 17 éves létére egy 25 éves sráccal jött össze! Ők tudják .... a szerelem nem ismer határokat
2012. jún. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Magánügy, de akkor is szánalmas.


Egy 25éveshez minimum 23éves nő illik.. de inkább 24.

2012. jún. 19. 21:38
 13/37 IQbetyárka ***** válasza:
80%

Fogadni mernék hogy te egy 24-25 éves csaj vagy akinek tetszik egy 28éves pasi akinek 17éves a barátnője!

és az böki a csőröd hogy neki a fiatal lány kell és nem te!

2012. jún. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
75%

én speciel most 14 évest akarok! :D

És sztem 30 éves koromig rányomulok nagyobb korkülömbségek ellenére is a csajokra majd, engem nem zavar

F18

2012. jún. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

!!!!!!! 15 !!!!!!!! ÉVES KISLÁNY EGY FELNŐTT FÉRFIVAL AKAR LEFEKÜDNI:



http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..



ez mi ????????

mi ez a világ?

ez a természetes?

elment az eszetek ?

2012. jún. 19. 23:41
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig az idősebb lányokra buktam 19 éves létemre. Emlékszem 16 évesen 19 éves barátnőm volt és így tovább. Sosem volt fiatalabb. Jelenleg is csak 20-23 évesek között keresgetek de nem töröm magam nagyon, konkrétan sz@rok bele...
2012. jún. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
66%

Irigység szagot érzek!


Én ugyan csak 23 vagyok, de mocskosul odapirítanék nem egy tininek!

2012. jún. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
50%

Köztem és a barátom között 3 év van én 17, ő 20, 2 éve vagyunk együtt, és tökéletesen működik mindenk. Amikor 25 éves lesz, én 22, de egyáltalán nem fog még egyikünk sem családalapításon gondolkodni, előbb suli, meg valami munkahely, hogy legyen pénz.

Abból soha nem sül ki jó, ha a felek egykorúak. Körülöttem minden ilyen kapcsolat befuccsolt, mert a fiú még élni akart. Persze biztos vannak kivételek, de ez a jellemző. Nálunk legalább az egyik fél már tudja mi merre hány méter, hogyan kell építeni egy kapcsolatot, hogy az fejlődni tudjon, és jó irányba. Van tapasztalata, és ráadásul ugyanúgy gondolkodik mint én. Szerintem még a 4 év is belefér. De a nagyszüleim között 10év volt, és mégis szerették egymást.

2012. jún. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
67%
Mármint akkor nem sül ki jó az egykorúságból, ha tapasztalatlan tizenévesekről van szó.:)
2012. jún. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

Annó nagyobb korkülönbségben is házasodtak, nem kéne hisztizni. :) Nagyszüleim között 7-8 év korkülönbség van, és mamám maximum 18 lehetett, mikor házasodott, mert nem sokkal utána már gyerekeket szült.

Sőt akiket ismerek szülők/nagyszülők között a 10 éves különbség is. Mi van, régen jobban tetszett ez mindenkinek, most meg mindenre rá kell vágni, hogy "ez mi ez? Ribik, műmájerek, csajok csak a pénzre, pasik csak a testre, lányok 14 évesen nem szüzek omg omg" nem sok minden van másképp, mint régen, csak 20 éve még nem jelentették be, ha valamelyik kíváncsi kislányka összebújt a szomszéd Pistával, aki lehet, hogy még idősebb is volt.

Oké, vannak elkorcsulások, 11 évesen miniszoknya, smink, magassarkú, de arról már megint csak a média tehet, tehát még a szülőket se kell mindig szidni, hogy jaj de rosszul nevelnek.

Aztán lehet, hogy én vagyok túl modern felfogású, meg hülye.

2012. jún. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!