Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén, mik ezek a korkülönb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, mik ezek a korkülönbségek? Egy 17éves lány jár egy 25éves, felnőtt, érett férfivel, s elfogadottnak, átlagosnak tekintik?!

Figyelt kérdés

Egy felnőtt férfi, akinek már családalapításon kellene törnie magát, szórakozik egy kiskorú 17éves KISLÁNNYAL.


Másrészről szebbnél szebb 24-25éves hölgyek vannak.


Nem tudom elfogadni a mai világ értékrendjét.

Vagy én vagyok ennyire konzervatív?!


2012. jún. 19. 21:03
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
50%

Apropó, mielőtt valaki még ebbe is belekötne, hogy "18/19 évtől már okés a korkülönbség" Baromság. Van, aki nőként 30 évesen is hülye, életképtelen, és csak arra jó, hogy dugjanak vele. S szerintem (bár tudom, hogy ritka, emiatt szerintetek kb. nem is létezik) 16 évesen is vannak olyanok, akik érettségben és minden egyébben túlszárnyalják a fentebb leírtakat. Van, akinek az nem tetszik, hogy jaj, de a pasi már dolgozni fog. Na és? Ha még addig is együtt lesznek, akkor legalább lesz hátterük arra, hogy összeköltözzenek, gyereket vállaljanak.

Én is ismerek egy 14-20 lány-fiú kapcsolatot, de tökéletesen megvannak. Miért? Mert a lány tud igen komoly is lenni, illetve a fiú nem egy érzéketlen p#cs, aki csak fapofával néz ki a fejéből, mert hű de komoly. Ugyanúgy érti annak a korosztálynak a humorát is, tud gyerekes is lenni. Nem hiszem el, hogy nincs más ilyen párkapcsolat, ha pedig a pár ennyi lelki érettséget nem tud felmutatni, akkor oké, nincs értelme a párkapcsolatban... de először ismerd meg őket.

2012. jún. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Simán elfogadott. Sok 17 éves lány már felnőttként gondolkodik. Amíg a fiúk még 25 évesen is éretlenek, komolytalanok.


Egyik unokatesóm a 17 éves lány, 26 éves fiúval jár. A srác nem néz ki annyinak, de én is először csodálkoztam a korkülönbségen.

2012. jún. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 IQbetyárka ***** válasza:

Az én pasim pont 25 én pedig 17! egyáltalán nincs semmi probléma köztünk, szeressük egymást, és nem csinálunk olyat ami a másiknak nem jó!

tiszteljük egymást, még soha sem gondolkoztam el azon hogy ő túl érett hozzám..ezért van mert nem bánik velem lekezelően és úgy beszél velem mint egy felnőttel!

lassan már egy éve vagyunk együtt, és úgy gondolom hogy ez egy valóban komoly kapcsolat!

az hogy téged esz a fene mert nem kellettél a srácnak attól még nincs igazad, és nem kell mindenkit egy kalap alá venni!

17/L

2012. jún. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

nevetséges..


egy 17éves kislány hogy a fenébe lenne már érett?

egy 25éves felnőtt férfi pedig hogy a fenébe lenne már éretlen?


Ti hol éltek?


ja bocs, hülye vagyok.. minek is tettem fel a kérdést IDE.

2012. jún. 20. 12:21
 25/37 anonim ***** válasza:
50%

Miért te válaszoló hány éves vagy? Ha nem tudtad, hogy a lányok fiatalon is érettek, a fiúk meg a korukhoz képest nem annyira, akkor te is kislány vagy még. :)


Ismerek sok 30 éves fiút is, akik komolytalanok és annyit hülyéskednek mint egy tizenéves lány. Igy kábé egy szintben vannak.

2012. jún. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

viccelődés = éretlen ?



valszeg.

2012. jún. 20. 13:34
 27/37 anonim ***** válasza:
33%
Nézd, előled nem az éretlen kislányok "veszik" el a fiúkat. Minden embernek szüksége van arra, hogy a másikkal tudjon viccelődni, jól érezhesse vele magát. Ez melletted nem valósulhat meg, mert egy begyepesedett p.csa vagy már huszonévesen is. Ki akarna egy ilyen mellett leélni egy életet?
2012. jún. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Te hülye vagy, ne írogass Pü-t, se semmit.. de már visszaírtam és fiú vagyok -.-
2012. jún. 20. 15:21
 29/37 IQbetyárka ***** válasza:
33%

Nevetséges :D

Ha te fiú vagy akkor miért érdekel hogy a 25éves pasik hány éves lányokkal vannak..?

ha te csaj vagy akkor ezt csak féltékenységből írta, ha pedig tényleg pasi akkor egy csöppet langyii!:D

kész röhej hogy ilyeneken vagy kiakadva! ne mondd hogy nincs ennél nagyobb problémád, minthogy ezzel foglalkozz!

2012. jún. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom míg a haverjai sorra jönnek össze az ilyen korú, szép lányokkal, neki eddig egy se jött össze, és így adja ki magából a világfájdalmát. Így szokott ez lenni.
2012. jún. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!