Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén, mik ezek a korkülönb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, mik ezek a korkülönbségek? Egy 17éves lány jár egy 25éves, felnőtt, érett férfivel, s elfogadottnak, átlagosnak tekintik?!

Figyelt kérdés

Egy felnőtt férfi, akinek már családalapításon kellene törnie magát, szórakozik egy kiskorú 17éves KISLÁNNYAL.


Másrészről szebbnél szebb 24-25éves hölgyek vannak.


Nem tudom elfogadni a mai világ értékrendjét.

Vagy én vagyok ennyire konzervatív?!


2012. jún. 19. 21:03
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Én megértem valamennyire a kérdezőt. Amikor én voltam 17-18 éves srác engem is zavart, hogy a korombeli lányokat elhalásszák alőlünk a huszonévesek, mert nekik már van kocsijuk meg pénzük, meg miegymás. De azóta változott a helyzet, én is huszonéves vagyok és ha találnék egy gyönyörű 17 éves lányt aki elég érett gondolkodású hozzám akkor szerintem nem igazán törődnék a tizenéves fiúk érzéseivel akik elől elhalászom. Bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy érett gondolkodású 17 éves lánnyal még nem találkoztam. Nem mondom, hogy nincs ilyen, biztos van csak nagyon ritka és gondolom hamar lecsapnak rá a kormombeli fickók. :)
2012. jún. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

#31 09:10


Akkor keress inkább 23 felettit, azok komolyabbak, már amennyire...

2012. jún. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem erről beszéltem, hogy elhalászod. Mert kb. a kutyának sem kell az a csaj, aki egy idősebbel összeáll, csak mert az menő számára.



Szerintem szánalmas az ekkora korkülönbség. Attól még nem lesz menő egy kislány, hogy felnőtt férfival kavar.

A férfi pedig egyenesen szánalmas.

2012. jún. 22. 00:04
 34/37 anonim ***** válasza:
68%
Elnézést, csak nem Jehova egyik tanújához van szerencsém?
2012. jún. 22. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

"Ha nem tudtad, hogy a lányok fiatalon is érettek, a fiúk meg a korukhoz képest nem annyira, akkor te is kislány vagy még. :)"


Akkor ezek szerint én is kislány vagyok 35 évesen, mert én tudom, hogy ez csak mítosz... Nemileg valóban hamarabb érnek átlagban a lányok, de ez 12-13 éves kor környékén van és a szellemi érettséghez nincs köze. Szellemi érettségben meg igen nagy szórás van és a korkülönbséges kapcsolatoknál, mint ez is, sokkal nagyobb az esélye, hogy a 25 éves fiú éretlenebb a koránál, mint hogy a 17 éves lány érettebb. Nekem nem kellene a korombeliek közül olyan férfi, aki a sokkal fiatalabb lányokra hajt, mert valószínűleg egyébként se jönnénk ki egymással.

2012. jún. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem "érzelmileg" lehet érettebb egy 17 éves "kislány" egy korabeli fiúnál. Azért magamból, meg a környezetemből kiindulva, a lányok nagy része nem kalandot keres ebben a korban, de a korombeli fiúk nem tudják megadni azt a biztonságot, amit egy idősebb igen (és itt most nem anyagiakról, meg egzisztenciáról beszélek). Beléjük van beszélve, hogy élni kell, meg "szórni a magot", kipróbálni minél több puncit. Ezzel nincs is gond, természetesen, csak én nem arra vágyom, hogy 3 hónap után kitalálja, hogy ő még nem élt eleget.

A barátom (3 évvel idősebb nálam) egyáltalán nem vágyik már erre, túl van az érzelemmentes szex korszakon.

Persze nem mondom, hogy nincsenek kivételek, de lássuk be, nem sok.

2012. jún. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Én most 27 éves vagyok. Anno 17 évesen BAROMIRA NEM PASSZOLTAK HOZZÁM ÉRETTSÉGBEN A KOROMBELI SRÁCOK. Vagy megragadtak ovis szinten, és a szerepjátékon meg a Star Treken kívül nem lehetett velük másról beszélni, vagy épp azt hitték, attól nagyfiúk, hogy apu pénzén megveszik a Hugo Boss pólót és minden hétvégén saturészegre isszák magukat, vagy épp még mindig azzal szórakoztak, hogy rohadt almával dobálták egymást. Hát kösz, ebből nem kértem. Jó, valszeg negyvenszer meggondoltam volna, hogy összejöjjek egy 25 évessel, de ha a kettő közül kellett volna választani, egyértelműen a 25 éveset választottam volna. Őt már nagyobb eséllyel érdeklik komolyabb témák is, lehet vele politikáról, művészetről, társadalmi problémákról beszélni, nemcsak akkor megy talán színházba, ha a magyartanár elrugdalja, van felelősségtudata...
2016. szept. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!