Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van olyan olvasó aki gyűlölte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan olvasó aki gyűlölte a férjet de a gyerekei miatt együtt maradt vele, és a gyűlölet elmúlt? Sok hazugság, csalódás miatt gyűlöltem meg, pedig nagyon szerettem.

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kapcsolatra mondom azt, hogy alattomos, lassan ölő méreg.
2012. jan. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
És miért lenne olyan ostoba bármelyik nő, hogy olyannal éljen egy fedél alatt és bújjon az ágyába, akit gyűlöl? Pénzéhség?
2012. jan. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem a pénzért,nem is fekszem az ágyába,el is fogadta.O rendbe szeretne tenni mindent a kapcsolatba. A maradás oka az egyik gyerek lenne,mert nem engedi velem ,sőt sikerült rávennie a gyereket arra hogy maradjon.
2012. jan. 9. 22:36
 4/10 anonim ***** válasza:

"És miért lenne olyan ostoba bármelyik nő, hogy olyannal éljen egy fedél alatt és bújjon az ágyába, akit gyűlöl? Pénzéhség?"


Nem bújnak ágyba a gyűlölt személlyel, csak együtt élnek a gyerekek miatt. Ilyen sajnos sok van. Főleg a piszkos anyagiak miatt.

De én azt mondom, hogy inkább válj ha tudsz, mert a gyerekek is megsínylik ezt.

2012. jan. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Válás esetén úgyis neked ítélik a gyereket, ne ez tartson vissza.
2012. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, nem olvasó itt, de anyám ezt csinálja immár tizenöt éve. Tíz éve mi, a gyerekei könyörögtünk neki, hogy váljon el, mert ez így nem élet. Nem tette. Most már látszik az eredménye, egyikünkből sem lesz egy normális ember, az biztos. Én idegbeteg lettem (pánikbetegség, depresszió, ideggyengeség), az egyik testvérem érzéketlen és gonosz, mondván vele se foglalkoztak, akkor ő minek foglalkozzon másokkal, úgy gázol át bárkin, ahogy csak az érdekei megkívánják, a másik tesóm pedig semmi nem érdekli, csak a pénz, nemrég csak azért úszta meg a börtönt egy lopás után, mert még fiatalkorú.

Mindez abból indult, hogy otthon nem a békés családi fészek várt, hanem a szülők gyűlölködése, ami tizenöt év alatt elképesztő mélységekbe zuhant, nem is akarom részletezni. Mi gyerekek, menekültünk amint tudtunk, 14-15 évesen már ketten elmentünk a szüleinktől, csak a legkisebb testvérünk él velük (aki most úszta meg a börtönt). Baromi sok értelme volt az együttmaradásnak, mondhatom...

Ne haragudj, nem mondom, hogy nálatok is feltétlen ez lesz, de azért gondold ezt át, nehogy tíz-tizenöt év múlva te se értsd, miért nem értik a gyerekeid, hogy az ő érdekükben tettétek tönkre az életüket..

2012. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%

Gyernekért érdemes. De minden attól függ miért. Azzal az egy ténnyel szembe kell nézni, hogy egy párkapcsolatnak három ciklusa van. Ezek teszik próbára a kapcsolatot. Első a szerelem, ami olyan mint a csoda, elmúlik. Második a szeretet, ekkor érzik azt az emberek, hogy már nem szerelmesek és keresik az okát, itt már konfliktus helyzetek alakulhatnak ki, például más felé lessz szerelmes emiatt félrelép és rájött, hogy hibázott vagy nem de akkor mg is szünik az együttlét. A harmadik fázis az a szeretet mellett megjeleni az egymásért, és amit templomi eskövőn fogadtak, jóban roszban.

Minden a személytől függ, milyen a termászete, tud-e alapvető szabályokat betartani,stb. Idővel akár egy férfi vagy nő bárki is nagy különbségek nincsenek. Alapvetőleg az emberek közel azonosak, alapvető jellem mindenkinél ugyan az. Volt egy ismerősöm, nő.Elvált a férjétől aki családapa volt a javából.Megcsalta a férjét, összejött a sráccal, majd velem, mejd engem is megcsalt, majd összejött azzal, majd az sem jó, végül az felvetett 15 milliót a nővel, talán együtt vannak még ajtócsapkodások mellett. A hazugságok és csalódások okát is föl kell tárni.Például, ha félrelép valaki annak oka van.

Szerintem a véksőkig érdemes, de kompromisszumokra van szükség, fontos a megértés,, mindent az aranyközépúton.

Sajnos az emberek többsége képtelen elmondani őszintén a gondjukat, érzéseiket a párjuknak. Elmondják mindenki másnak, akik felszinesen válaszolnak, lehet, hogy azért, hogy ne panaszkodjon neki lezárja egy válasszal a témát, aminek a vége a válás.

2012. jan. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudod egyedül nevelni a gyerekeket? Van olyan munkád, ami mellett lehetséges, van elég türelmed, nem leszel depressziós egyedül? Akkor semmiképp ne maradj vele. Ha viszont az előbbiekben hiba van,próbálj megbocsátani neki, akármit tett, tiszta lapot adni, hátha megy. Ha nem megy, vagy legalább semleges nem lesz számodra, nem szabad együtt élni!
2012. jan. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én gyűlöltem, elhagytam, gyerek miatt visszamentem és újra gyűlölöm. Nem lesz más. MENEKÜLJ - ez az én tanácsom
2012. jan. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mizu azóta?
2012. márc. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!