Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt valakinek hasonló élménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valakinek hasonló élménye? :/ normális válaszokat kéreek! 18/L

Figyelt kérdés

van egy srác...

akivel régóta ismertük egymást,csak soha nem beszéltünk igazán... neki más volt a társasági formája..

pár hónapja nagyon jóba vagyunk...minden hétvégén találkozunk és olyankor egy estét végigbeszélgetünk,elhülyülünk.... megbeszéltük az elején,hogy barátok leszünk...

báár. az utóbbi 4hétvégén mindig az ölébe húz,végig smároljuk az estét... említette,hogy ha lenne szex vagy vmi akkor nála ugyanúgy megmaradna a barátság...de én úgy nemakarom...ezt ő is tudja..de közbe irtó aranyos velem...és ááá... nemtudom mire véljem :/

én nem akarom,hogy a barátság elvesszem...nagyon kedvelem..

de mi van ha csak rosszul ismertem meg,és csak szexre kellenék neki?

a srácnak tudniillik,volt jópár barátnője...

hagyjam,hogy tovább csinálja ezt? :O


2012. jún. 21. 21:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A srác hatalmas forma, ülsz az ölébe végig smároljátok az estéket, és még is csak barátok vagytok. Aztán felveti hogy had hágjon meg(persze csak barátként) te meg még gondolkodsz is rajta. A válasz persze egyértelmű, csak szexre kellesz neki, hiszen nem kell randira vinnie téged, barátnőként tekintenie rád, vagy hűségesnek lennie, csak tennie kell a szépet(hetente egyszer kétszer), te meg oda adod magad. Okos kislány.
2012. jún. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Barátkozni,smárolni jól érezni magunkat lehet,de a szexbe nem kell belemenni.Ennyi
2012. jún. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!