Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Holnap évzáró. Látni fogom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap évzáró. Látni fogom az ex pasimat akit még mindig nagyon szeretek. Hogy viselkedjek előtte, ha meglátom?

Figyelt kérdés
3 hete szakitott velem mert már nem szeret... (megcsalt ráadásul) én 5 napig folyamatosan mentem utána könyörögtem neki h ne hagyjon el szeretem...fészen meg lebaszott h felejtsem már el.na de a lényeg.holnap évzáró,a hajamat visszafestettem ugy ahogy ő szerette régebben. hogy viselkedjek előtte? nagyon nemtudom.a szivem 2000rel fog verni...visszaakarom kapni,de ez már lehetetlen.más csajokkal kavargat..na de h viselkedjek holnap előtte? vagy hogy rájöjjön hoppá mi jártunk talán hülye voltam h elhagytam.. szerintetek? fontos 17/L
2012. jún. 21. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:

kérj meg jóvágású gyereket,hogy kísérjen el és játsza el a pasid.

ha erre sem reagál,akkor tényleg kampec.

2012. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem ne mássz utána, ha szeretne, akkor valószínűleg már kapott volna az alkalmon. Az évzáron meg próbálj majd úgy viselkedni,mintha nem érdekelne, és ha csak egy kicsit is érez még valamit irántad őt is bántani fogja, h nem érdekel téged, h vele mi van. Tudom milyen érzés és tényleg szar. De egyébként évzáró!!!! Örülj neki, hogy vége az évnek, itt a nyár, majd most pasizhatsz. :DD
2012. jún. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én nem futnék olyan után, aki megcsalt...Meg azt írod, hogy azt írja, hogy felejtsd el meg más csajokkal kavar. Láthatóan nincs értelme futni utána.


20/L

2012. jún. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért, ó miért alázod magad porig, és döngölöd saját magadat a földbe?

Viselkedj úgy, mint akinek az ég világon semmi baja sincsen, éli vidám kis életét.

2012. jún. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 topmodell válasza:
szerintem viselkedj magabiztosan,mintha mi sem tortent volna...hadd lássa hogy boldog vagy te nelkule is,mert ez a tulajdonság tudja felidegesiteni a legjobban a ferfiakat...ne legy szomoru,valahol még vár rád az igazi,ebben biztos vagyok
2012. júl. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!