Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedem közel magamhoz az embereket?

Figyelt kérdés
nemsokára 18 éves leszek, és még egy normális kapcsolatom sem volt, randiztam ugyan srácokkal, de valahogy egy találka után ha hívtak leráztam őket, de társaságban is amíg más is ott van addig jó, de ahogy kettesben maradnék valakivel kitalálok valamit hogy leléphessek, odamegyek valakihez meg ilyenek. Nem tudom miért csinálom ezt. Nincs önbizalomhiányom, nem vagyok kövér, igazából nincs szégyellnivalóm. Egyszer jártam egy sráccal kb egy hónapig, de akkor sem érdekelt igazán, hogy őszinte legyek. Egy furcsa kettősség van bennem, mert közben nagyon szeretnék valakit akivel kettesben lehetek, stb stb :) De akkor miért lökök el magamtól minden jelöltet?
2012. jún. 22. 02:26
 1/7 A kérdező kommentje:
meg olyanokon jár az eszem, hogy hogy tudnék kibújni a programok alól, pedig ha elmegyek véletlenül általában nem is érzem olyan rosszul magam. (bár ennek nem biztos hogy köze van a kérdéshez)
2012. jún. 22. 02:33
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha minden fiúnál ezt érzed, akkor nme lehet, hogy a lányokhoz vonzódsz?
2012. jún. 22. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szar az aurád! 200.000 Forintért megtisztítom.
2012. jún. 22. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még nem találtad meg az igazit. Nem akarsz megfelelni a társadalmi elvárásoknak, így nem mész bele semmi komolyabba ha nem vibrál köztetek a levegő.
2012. jún. 22. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem is gyakran volt olyan kritikus időszak az ismerkedés alatt, amikor nem érdekelt a srác, akivel épp randizgattam, de ha azon átlendültem, akkor újra feléledt az érdeklődésem. szerintem ennek a hátterében valami olyasmi állhatott, hogy nem tetszett eléggé, mindent elsöprően a srác, nem volt meg a kellő összhang.

a mostani barátomnál éreztem egyedül az ismerkedésünk alatt végig azt, hogy igen, ő kell, egy pillanatra sem bizonytalanodtam el, mint eddig az (egyébként két) kapcsolatomban. szóval szerintem ha valaki tényleg igazán lázba hoz, azt nem tudja mérsékelni semmi :) nyugi, és csak várj a megfelelőre! :) 24/L

2012. jún. 22. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
remélem igazad van utolsó. Igazából bulikban nem egyszer smároltam már fiúkkal, de valahogy elmenni velük, vagy komolyabb dolgokra sosem került sor.. nem tudom hogy miattuk vagy miattam történt ez. Valamiért ha elhív valaki akár társaságból akár idegen az első ami eszembejut, hogy 'nem nem nem menekülj,' és feszültséget érzek rögtön :S
2012. jún. 22. 03:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok ezzel, és rengeteget agyaltam rajta. Nálam az is gondot okoz, hogy nem egyszer használtak ki és hagytak cserben, épp ezért bizalmatlan vagyok az emberekkel szemben, még azokkal is, akik egyáltalán nem szolgáltak rá.

És én is szeretnék valakit magam mellé, de valahogy félek is tőle, mert félek, hogy csalódok. (Az előző párkapcsolatom elég csúnya véget ért, ez is közrejátszik a dologban.)

Bocsáss meg, hogy nem adtam rendes választ, de olyan jól esett leírni. :))

17/L

2012. jún. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!