Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek közös vagy külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek közös vagy külön kassza?

Figyelt kérdés
Fél éves babánk van, eddig külön kasszán voltunk, de néha kezdem kicsit igazságtalannak érezni. Jelenleg mindenki minden közös kiadásnak fizeti a felét. Csak mivel a párom 2x annyit keres, mint az én gyedem, így nekem egy fillérem sem marad hónap végére, míg Ő egy csomó pénzt félretesz magának. Mindkettőnknek van lakása, az övé kiadva albérletbe, szintén saját pénz, míg az enyémben meg ugye lakunk... Szerintetek önzés a részemről azt kérni, hogy jövedelem-arányosan járuljon hozzá mindenki a közös kiadásokhoz? Vagy nálatok hogy működik? Köszi a válaszokat!
2012. jún. 22. 10:22
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavarna, ha ez így lenne, és akkor is, ha a párom kevesebbet keresne...szerintem az egyfajta bizalmat sugároz, ha minden közös. De ha már ez nem megy költözzetek az ő lakásába te add ki a tiedét és a pénz a tiéd, meg kérd el tőle azt a pénzt is, amiért te főzől, mosol meg takarítasz rá, legalább 2 műszakban!!
2012. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Pontosan a bizalommal kell manapság csínján bánni.
2012. jún. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Akkor minek csinált neki gyereket, ha bízni nem bízik benne?? Előbb kellett volna gondolkodni,és nem kihasználni a másikat... Kíváncsi lennék, ha ő maradna otthon a gyerekkel mennyire tetszene ez neki...
2012. jún. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Én tényleg nem akarom a pénzét elvenni, legyen Neki is anyagi függetlensége, csak szerintem igazságosabb lenne, hogy mindenki a bevételei arányában járulna hozzá a kiadásokhoz. A fennmaradó részből meg éljen a hobbijának, nem vagyok emiatt irigy, ha Neki több marad, csak én is szeretnék valamennyit tartalékolni. Mert főleg, ha már a bizalomnál tartunk, bármikor gondolhat egyet és leléphet, akkor mit csinálok gyerekkel/gyerekekkel egy fillér spórolt pénz nélkül? Nem ilyennek ismerem, de soha nem lehet tudni...
2012. jún. 22. 12:47
 15/27 anonim ***** válasza:
30%

Áljunk meg egy szóra. Itt nem arról van szó hogy nem száll be a rezsibe, vagy hogy a gyereknek nincs meg minden ami kell neki. Itt azon megy a sírás hogy a nőnek nem marad elég költőpénze a hó végén. Ez nem üzleti tárgyalás ahol alkudozunk, hogy 60-40 vagy 70-30. Fizeti a dolgok felét amit a magyar nyelvben is testvéries elosztásnak hívnak.

Majd akkor tessék itt sírdogálni ha nem száll be a számlákba, vagy éhezik a gyerek ne adj isten. De amíg, idézem, "így nekem egy fillérem sem marad hónap végére", addig te is csupán önző érdekből szeretnél más elosztást.

Lehet hogy sokakat megtéveszt a szegény kihasznált anyuka, és a gaz önző apa színpadkép, de azért van aki belát a függöny mögé.

2012. jún. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
--->Álljunk
2012. jún. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy önző vagy gaz lenne, csak igazságtalannak tartom. Nem a f.szom verem itthon, hanem a közös gyerekünket nevelem, ha Ő tenné, akkor Neki is kevesebb lenne. Valóban nem marad költőpénzem, így idén még nem jártam fodrásznál, nem vettem magamnak egy darab új ruhát sem, mert ugye mindennek fizetem a felét. Nem költőpénzt akarok, hanem félretenni, mert zavar, hogy nincs tartalékom, ennyi. Ne haragudj, de emiatt nem tartom magam önzőnek.
2012. jún. 22. 12:55
 18/27 anonim ***** válasza:
58%
Mert szerinted az igazságos, hogy a közös gyermekük miatt van otthon, ergo emiatt kap kevesebb fizetést, és mondjuk nem jut neki havonta arra hogy beüljön a barátnőivel valahova, míg a férje él a hobbiának, meg még félre is rak?
2012. jún. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
30%

1. Az élet nem igazságos.

2. A fodrász úgy tűnik téged jobban zavar mint őt.

3. Pontosan elértük azt a részt amikor a férfi lesz a hibás amiért nem adja fel teljesen az önállóságát.

4. Még 10 év HÁZASSÁG után is semmiztek ki ártatlan nyuszkónak tűnő nők férfiakat, persze anno személyes sértésnek vették volna a házassági szerződést.

2012. jún. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
58%
19 válaszoló, téged csak sajnálni tudlak, hogy ennyi bizalom nincs benned, így aztán lehet élni az életet.A csaj az önző persze, amikor a gyermeke miatt mondott le a fizetéséről, a pasi meg hagyja, hogy nélkülözzön a nő, míg neki a bankban csücsül temérdek pénze.
2012. jún. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!