Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha a férjetek kijelentené, hogy szerelmes valaki másba?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 16:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Elválnék.
2010. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
megpróbálnám elengedni őt.
2010. júl. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

leblokkolnék.az biztos nem tudnék mit mondani.

van gyereketek?

mert ha igen próbáld magad tartani az ő kedvéért.

2010. júl. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Első: gondolkodás nélkül válnál?

Második: elengedni? hogyan?

2010. júl. 16. 16:41
 5/14 A kérdező kommentje:

Nincs baba.

Nem volt még szex köztük, de mondta, hogy szerelmes, a vonzalom is kölcsönös :-(

2010. júl. 16. 16:42
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez kemény. Mennyi ideje vagytok együtt? Én levegőt sem kapnék, el sem tudom képzelni. Férjed mit mond, menne vagy maradna?
2010. júl. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

a második vagyok. Úgy, hogy nincs más választásom. persze lehet érte küzdeni,de néha érzi az ember h hiábavaló. olyankor pedig nem alázkodik meg a semmiért.

esetleg adj neki egy kis időt, kérd meg, h mielőtt döntene, gondolja át a dolgokat.

2010. júl. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
sajnos el kell fogadni. De elvállnék. Mert az, hogy én várom otthon meleg étellel, ágyikóval, mosok rá stb, és közbe mást szeret és húz meg... kössz, nem.
2010. júl. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem volt még szex köztetek? Hogy hogy? :O

Szex nélkül nincs igazi kapcsolat. Szerintem ezért távolodott el tőled, és kereste máshol a boldogságot.

2010. júl. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
az új szerelmével nem volt szex, nem a kérdező és a férje közt :D
2010. júl. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!