Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan álljak bosszút az exemen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álljak bosszút az exemen?

Figyelt kérdés
1 éve szakított velem a barátom....elötte megcsalt...ezt túlélném meg azóta boldog vagyok de a helyzet az hogy én hülye vadbarom felvettem neki egy hitelt papírt nem írtunk (én hülye) és most nem hogy csak nem akarja kifizetni de el is tűnt szóval előbb meg kéne találnom de nincs fent közösségi oldalakon a családja meg nem reagált a levelemre amit írtam nekik...azóta sajnos nincs munkám és így nem tudom visszafizetni meg amúgy is nagyon idegesít a dolog és ezért legbelül magamba nem tudtam még lezárni a múltat bár szerelemet vagy szeretetet nem érzek csak gyűlöletet iránta és bosszúvágyat...
2012. jún. 22. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Erre találták ki a rendőrségi feljelentést.
2012. jún. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

hülye vagy, hogy papírok nélkül vettél fel neki zsét!

megérdemled, szenvedj

2012. jún. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
sakk matt!
2012. jún. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Egyre több ilyet hallok, hogy pasik nyúlnak le nőket. Vagy túl hülyék a nők (nyugi, nő vagyok), vagy túl naivak (kicsit ugyanaz), a hab a tortán, amikor még észre sem veszik a kedves nőtársak, milyen gyakori ez. Együttérzek veled, tele van az internet a pasikat lenyúló nőkkel, közben halomszámra nyúlja le a nőket a sok "csaló".
2012. jún. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos segíteni nem tudok. Megtalálni még csak meg lehetne, de mit tennél utána?
2012. jún. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

2/5:tisztában vagyok azzal mennyire igaz amit rám írtál de nem oltásra segítségre ötletre van szükségem.... :-(am egy nagyon kedves ember lehetsz...


5/5:nem tudom mit tennék de számomra már az is haladás lenne ha megtalálnám sajnos google csődöt mondott :-( talán addig piszkálnám amíg ki nem fizeti vagy ilyesmi.És sajnos a közös barátaink is csődött mondtak vagy csak nem mondják meg ha tudják is sőt el is költözött...

2012. jún. 22. 19:08
 7/10 anonim ***** válasza:
"5/5" vagyok, ha gondolod küldj egy privát üzit, mit tudsz róla. Megtalálni segíthetek.
2012. jún. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha jó nő vagy én kifizetem az adósságot, persze egy kis ellenszolgáltatás fejében! KOMOLYAN
2012. jún. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezen talán még egy ügyvéd sem segíthet, mert te vetted fel és te költötted el a pénzt (vagyis kiadtad a kezedből). Ellenben meg kéne próbálni. Ha megalálod, készíts rejtett hangfelvételt amin beismeri hogy átvette a pénzt, és alkudozz vele a törlesztésről. Aztán irány az ügyvéd és behajtás.

Ezen igazán bosszú nem segít vagy csak olyan amivel kényszeríteni tudod őt, de az már jogi fogalmakat súrolhat! Írass alá vele nyilatkozatot valamilyen módon, hogy ő tartozik neked. Pl egy barátod visz neki csomagot és 20 helyen aláíratja közben meg beszélget és otromba módon megjegyzéseket tesz rá hogy mit csinálna ha ilyen nő lenne a csaja mint a srác barátnője húgy anyja stb. A srác ideges lesz és az utolsó papíroknál már nem nézi meg hogy mit ír alá, mert az agyát elborítja hogy mindjárt megüti a futár gyereket. Filmbeillő szép munka lenne, de ehhez kell egy profi szélhámos és némi szerencse is.

Mekkora összegről van szó?

2012. jún. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nagyon szépen köszönöm a jó ötleteket
2012. jún. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!