Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak játszik vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak játszik vagy tényleg járna velem?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel kb 2 hónapja ismerjük egymást :) A buszon találkoztunk legelőször, nagyon sokat randizunk. Mondta, hogy nem akarja elsiettetni a dolgokat, de járna velem.. :) A csók is a 12. talinkon történt meg elsőnek. Tegnap buliztam ott volt ő is. Beszélgettünk kettőnk kapcsolatáról, megkérdeztem, hogy mivan most köztünk?! Ő azt felelte, hogy már csak egy lépés választ el, mert tényleg közel állok már ahhoz, hogy járjunk.. Meddig várjak még? :/ Miért nem tudja magában eldönteni, hogy akkor akar engem vagy sem?! Előtte egy 2,5 éves kapcsolata volt, nagyon csalódott.. Ezért elnéző is vagyok vele szemben, mert bizony nehéz újra bízni valakiben úgy, hogy nem töri össze a szívét ismét.. Nekem még van 2évem a suliból(5éves nyelvi tagozaton vagyok) Ő már fősulis abban a városban ahova és is járok gimibe, és ugye ott focizik ahol én lakom. De itt jön a bökkenő, a fősulitól 90kmre lakik.. Így a nyári szünetben nem nagyon tudnánk találkozni, mivel ő otthon van, én meg dolgozni fogok.. Azt mondta, hogy hosszútávra tervezik velem, vagyis ezt vettem ki a szavaiból.. De akkor mi van ha ezek csak szavak?? Meddig várjak még? Nem csak játszik velem? Segítsetek, bizonytalan vagyok :/


Én 18/L

Ő 20/F



2012. jún. 23. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondta, hogy egy lépésre van attól, hogy járjon veled, akkor szerintem nem játszik. Bár én azért biztos nem húznék el ennyire egy párkapcsolat kialakulását.
2012. jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát azt neked kell érezni, hogy szeret-e vagy nem. De ha 2.5 éves kapcsolata volt, akkor ne csodálkozz, hogy nehezen fog bele egy új kapcsolatba.
2012. jún. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!