Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki jár valakivel leírná hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki jár valakivel leírná hogy hol ismerkedett meg a parjaval, felmerest akarok hogy hol lehet osszejonni valkivel?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 22:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
uncsitesóm haverja volt és egy party alaklmával kezdeményezett nálam
2012. jún. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyetemen a TEK-szakhéten, Paddy koncerten :D
2012. jún. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
SOTE jégfarsang :)
2012. jún. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Húú, hát mi szembeszomszédok vagyunk :) neki 3 éves kapcsolata volt, de még csak nem is köszöntünk egymásnak. Majd egyik este kihívott sétálni :)nem történt semmi csak beszélgettünk, és ez így ment 3 hónapon keresztül :) a 3-4. alkalom után már elkezdett udvarolni (amit persze én nem vettem észre-.-"). egyik hétvégén mentünk bulizni és elhívtam őt is és akkor megtörtént az első csók. másnap már egyedülálló volt és immár egy éve vagyunk együtt és még soha senki mellett nem voltam ilyen boldog :)
2012. jún. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vonaton :D
2012. jún. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!